lekarz Ewa Witczak

Witam!Pani Doktor Ewa Witczak to wspanialy lekarz,świetny specjalista przez duże S,życzliwy pacjentowi!!!A co najważniejsze patrząca na problem okulistyczny szerzej niż wymagalaby to Jej specjalizacja!Gorąco polecam!Malgorzata Nowicka z Bielska-bialej.

Bardzo dobra okulistka, polecam wszystkim. Może nie tłumaczy szczegółowo wszystkiego, ale gdy coś wzbudzi jej podejrzenia, to robi dodatkowe badania, zbiera dokładniejszy wywiad. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Z moją wadą wzroku chodziłam do niej przez prawie 20 lat, obecnie już nie potrzebuję okularów.

Lekarka która prowadziła mnie od dziecka.Właściwie podejście,doradzenie pacjentowi poza tym mnie operowała.Lekarz bardzo dobry.