mgr Ewa Witowska-Jeleńmgr Ewa Witowska-Jeleń - zdjęcie profilowe

mgr Ewa Witowska-Jeleń

Optometrysta, Ortoptysta

Dyplomowana ortoptystka, optometrystka, od ponad 14 lat specjalizuje się w terapii widzenia. Dyrektor generalny Centrum Dobrego Widzenia ORTO-OPTICA. Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in.w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym Kraków–Witkowice w Oddziale Leczenia Zeza i Niedowidzenia, w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie przy ul. Kopernika - Oddział Okulistyczny, w Poradni Leczenia Zeza w Bochni, Gabinecie Optometrycznym przy ulicy Kalwaryskiej 84 w Krakowie, Krakowskim Centrum Okulistycznym O...

Pani Ewa posiada ogromną wiedzę oraz ogromne pokłady empatii i cierpliwości. Najważniejszy jest dla niej dobro Pacjenta. Polecam!

Polecam bardzą Panią dr Ewe Witowską, super podejsćie, fachowa pomoc. Jestem mega zadowolony. Dla Pani dr nie ma rzeczy niemożliwych i to mi się spodobało. Wizyta zakonczona sukcesem. Pizdrawiam Paweł K.

Pani Ewa to osoba o niesamowitym podejściu do dzieci, ale także dorosłych. Każdemu pacjentowi poświęca 100% swojego czasu (a także trochę prywatnego :), zaangażowania i serca. Posiada ogrom wiedzy i doświadczenia, dzieki czemu potrafi spojrzeć na problem pacjenta bardzo szeroko i kompleksowo. Badanie jest niesamowicie dokładne i wnikliwe, dzięki czemu każdy czuje się tam zaopiekowany i bezpieczny. Polecam każdemu, kto boryka się z małym problemem wzrokowym, ale także jeśli posiada już długa historię okulistyczną - Pani Ewa połączy wszystkie fakty i zaproponuje najlepsza drogę!

Bardzo dziękuję Pani mgr Ewie Witoskiej-Jeleń za trafna diagnozę, za uratowanie wzroku mojego syna. Pani mgr ma świetne podejście do dziecka i do rodzica, wszystko dokładnie tłumaczy, widać, że zależy Pani na zdrowiu dziecka a co najważniejsze ma ogromną wiedzę.