lekarz Ewa Włodarczyk

Internista

Witam czytam opinie o pani dr E Włodarczyk i potwierdzam że żadna z osob tu piszących nie przesadza Pani doktor to lekarz o wiekim sercu i z ogromnym mózgiem Bo jak wiele trzeba pomiescic w głowie zeby pomoc chorym w tak wielu chorobach i to w bardzo różnych dzdziedzina tej medycyny Gdzie specjalisci z poszczegolnej z nich mają problem i to ogromny Nie ma co liczyc na ich pomoc Chyba ze ptzez przypadek im się cos uda Teraz to mamy tylko lekarzy z tytułami i nie konecznie z umiejętnosciami Ciekawe tylko kto im te tytuły daje?Moze warto byłoby je zweryfikowac? Barbara

U pani dr znalazłam się z polecenia mojej znajomej i nie żaluję Miałam sączącą się ranę z owrzodzeń podudzi Jak się pozniej okazało rowalony cukier i cisnienia z obrzękam nóg i rąk Nie pomogł mi zaden chirurg ani naczyniowiec ani kardiolog no i napewno nie nasz lekarz rodzinny Pani dr dokładnie mnie zbadała zaleciła badania zastosowała leczenie i dzisiaj jest ok Efekt poprawy był juz po tygodniu Tamci wszyscy specjalisci leczyli mnie bez skutku poł roku Z nogi się lało a ja byłam coraz słabsza i bardziej chora i wszyscy rozkładali ręce i mowili że tak musi byc Okazało się że nie musi a ja jestem tego zywym przykładem Jestem bardzo wdzięczna pani dr Włodarczyk za pomoc. I opisując swoj przykład składam jej tym samym hołd dla jej wiedzy i umiejętnosci Mam naprawdę za co!!!Wdzięczna pacjentka Anna Komorowska

Kompetenta fachowa pomoc zawsze Przy tym skromnosc i ogromna empatia Lekarz,ktory pomoże i nie oszuka Wyleczy lub własciwie pokieruje zeby odzyskac zdrowie w pełni Ogromna wiedza wielu dziedzinach medycyny pozwala jej pomaga leczyc w róznych dziedzinach medycyny Prawdziwy lekarz rodzinny Wyleczyła mi mamę babcię męza dziecko mnie i to z bardzo roznych zupełnie odmiennych choróbZawsze mozna na nią liczyc!!! Bogusia

Pani Doktor to Anioł , zawsze możemy liczyć na Panią doktor mimo że nie jesteśmy z tąd , nigdy nie odmówiła Nam przyjęcia, zawsze postawi trafną diagnozę i dobierze odpowiednie leki .

Korzystam z pomocy p.dr Ewy Włodarczyk od wielu lat To nasz Anioł Stróż Zawsze otrzymuję pomoc.Wszyscy w naszej okolicy wiedzą,że jak potrzebna jest prawdziwa i fachowa pomoc to znajdą ją u p. dr Włodarczyk

Wciąż poszukujesz "Internista Kłomnice"?

Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin