lekarz Ewa Woś-Wasilewska

Pediatra

Znamy sie z Panią Doktor juz wiecej niz rok. Zawsze trafnie ocenia stan mojego dziecka. Idealnie dobiera lekarstwa. Nie naduzywa przepisywanie antybiotyków i syropkow. Ma świetne podejście i tylko jej całkowicie ufam jako pediatrze.

Fantastyczna lekarka! Najlepsza! Zawsze znajduje dla nas czas. Wysłuchuje, doradza, także telefonicznie, gdy nadgorliwa mama (czyt. ja:)) panikuje. Opiekuje się moimi dwiema córeczkami. Mam do niej ogromne zaufanie. Zawsze najpierw stara się nas wyleczyć bez antybiotyku, a ten tylko w ostateczności. dzięki niej zyskałam znacznie większą wiedzę dot. leczenia córeczek. Wiem, że podstawą przy chorobie jest CRP i wiele innych. Polecam w 100%

wszystkie opinie wystawione na profilu tej pani są wystawione przez jej rodzinkę która robi wszystko żeby wypromować swoje.pacjenci nie wystawiają codziennie opinii a tu....... mam tylko nadzieję ze ta pani skonczyła studia bez pomocy swojej rodzinki.

wszystkie opinie wystawione na profilu tej pani są wystawione przez jej
rodzinkę która robi wszystko żeby wypromować swoje.pacjenci nie wystawiają
codziennie opinii a tu....... mam tylko nadzieję ze ta pani skonczyła
studia bez pomocy swojej rodzinki.

polecam super pediatra!!!oby takich więcej.

polecam super pediatra!!!oby takich więcej.

Moj synek jest pod opieką pani doktor od kilku lat. Każdorazowo diagnozowany trafnie i skutecznie leczony. Pani doktor ma doskonałe podejście do dzieci, poświeca duzo czasu na wyjasnienie przyczyn, skutków choroby oraz sposobów postepowania przy leczeniu, bardzo miła i przyjemna. Szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk