lekarz Ewa Woźniak

Bardzo dobry lekarz pediatra a także jako lekarz rodzinny. Badania są przeprowadzane dokładnie i rzetelnie, przez co dzieci można wyleczyć do końca choroby ( u poprzedniego lekarza było różnie). Chodzę z dziećmi do niej odkąd przeprowadziliśmy się do Redy.

Bardzo dobry lekarz pediatra a także jako lekarz rodzinny.
Chodzę z dziećmi do niej odkąd przeprowadziliśmy się do Redy.

Lekarz z powołania, dokładnie bada każdego pacjenta przez co często są kolejki do niej, ale niewiele osób rezygnuje z jej opieki bo nie ma drugiego tak kompetentnego lekarza. Bardzo skromna osoba i miła.

O lekarzach mam swoje zdanie, większość z nich to biznesmeni którzy pomylili zawody. W przypadku Pani lek.Woźniak jest zupełnie inaczej. LEKARZ z POWOŁANIA. Prowadzi 3 moich dzieci.Bardzo polecam!!!!

bardzo miła i kompetentna pani doktor, zawsze poświęca małym pacjentom odpowiednią ilość czasu i z cierpliwością tłumaczy rodzicom problemy zdrowotne:)bardzo polecam

Godna polecenia jako lekarz rodzinny.Leczy mnie z wielkim zaangażowaniem.

Godna polecenia jako lekarz rodzinny.Leczy mnie z wielkim zaangażowaniem.

Bardzo miła i kompetentna p. dr. Super podejście do dziecka i rodziców, wzbudza zaufanie i przede wszystkim b. dużo tłumaczy i radzi jak zajmować się dzieckiem w chorobie i co jest ważne, daleka od przepisywania antybiotykow. Polecam.

odpowiednio dużo poświęca czasu choremu dziecku, dokładna, miła, zawsze można liczyć na wizytę w dni wolne od pracy, gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz.Profesjonalnie podchodzi do swoich obowiazkow.Polecam

Bardzo dobry lekarz.Profesjonalnie podchodzi do swoich obowiazkow.Polecam

naprawdę profesjonalna i super miła, podchodzi do każdego badania bardzo dokładnie, byłem u Pani doktor kilkakrotnie i jestem bardzo zadowolony