dr n. med. Ewa Zalc-Budziszewska

Pulmonolog

doskonały lekarz i wspaniały człowiek - dziękuję za pomoc i zrozumienie :) polecam każdemu ze spokojnym sumieniem ,

Opinie są sprzed lat, jakieś tendencyjne. Pani doktor jest cały czas aktywna zawodowa. Który ze znanych Wam pulmonologów zajmuje się snem i złym oddychaniem podczas snu? Ani w Sieradzu ani w Kaliszu nikt inny. Polecam Panią doktor. Oddział Chorób Płuc B w Wolicy - wspaniała opieka, pełna informacja dla pacjenta. Potem opieka w Poradni przy Szpitalu. Trochę to wszystko trwa od skierowania do diagnozy i leczenia bezdechu sennego - ale i tak krócej, jak gdzie indziej. polecam

Zdecydowanie nie polecam .Bardzo niesympatyczna,opryskliwa osoba.Traktuje pacjentów przedmiotowo.Brak zrozumienia ,arogancja.

Niesympatyczna osoba.Przyjmowała mojego ojca do szpitala w Wolicy i miałem chęć przeprosić ją za to, że mój ojciec zachorował.

...nie ma zrozumienia dla pacjentów,bezlitosna:(

...nie ma zrozumienia dla pacjentów,bezlitosna:(

Pani doktor posiada bardzo dużą wiedzą medyczną. Odkryła u mnie chorobę , która nie jest pulmonologiczna i po kilku dniach wróciłam do zdrowia.Jest OK.

Pani doktor posiada bardzo dużą wiedzą medyczną.
Odkryła u mnie chorobę , która nie jest pulmonologiczna
i po kilku dniach wróciłam do zdrowia.Jest OK.

Lekarka przyjmuje pacjentów w bardzo szybkim tempie - za szybko. Wydaje recepty na pojedyncze leki i potem problem, bo się kończą a wizyta za 2 tygodnie i trzeba przerwać kurację. Ma się wrażenie, że lekarka czegoś się boi.

Lekarka przyjmuje pacjentów w bardzo szybkim tempie - za szybko.
Ma się wrażenie, że lekarka czegoś się boi.

Lekarz z powołania, "walczy o pacjenta", przy okazji przemiła osoba.

Lekarz z powołania, "walczy o pacjenta", przy okazji przemiła osoba.

Bardzo wiele serca pani doktor poswieciła mojemu mężowi, dzięku niej mój mąż żyje półtora roku z bardzo ciężką choroba nowotworową

Kompetentna, doświadczona, sympatyczna. Lekarz - człowiek w 100%. Polecam również udział w badaniach klinicznych prowadzonych przez tego lekarza- bardzo korzystna propozycja dla pacjenta.

Kompetentna, doświadczona, sympatyczna. Lekarz - człowiek w 100%.