Ewa Ziemlewska-Krawczyk

Internista, Kardiolog

2,9

Osoby pracujące w klinice miłe i bardzo pomocne jednak sama wizyta u Pani kardiolog nie spełniła moich oczekiwań. Widać, że lekarka ma wiedzę jednak czułam się z góry oceniona na podstawie starych badań. Nie została przeprowadzona szczegółowa rozmowa, równie dobrze mogłam położyć stare papiery i wyjść. Opuściłam gabinet z poczuciem zlekceważenia. Możliwe, że nie było potrzeby przeprowadzenia kolejnych badań jednak uważam, że powinna mnie dokładnie wysłuchać.

Pani "doktor" zlekceważyła objawy, wywiad oraz mój młody wiek i o mały włos doprowadziła mnie do śmierci. Nie polecam, radzę omijać z daleka.

Wizyta przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami, jestem bardzo zadowolony, jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował konsultacji na pewno ponownie wybiorę się w to samo miejsce.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentna porada. Wytłumaczyła przyczyny dolegliwości oraz sposób ich leczenia. Porada szybko przyniosła efekty. Gorąco polecam. Robert

Porada szybko przyniosła efekty. Gorąco polecam.

Robert

Pani doktor bardzo miła i kompetentna, potrafi wysłuchać. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Bardzo polecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Opowiedziała na wszystkie moje pytania, zaleciła odpowiednie leki oraz skierowała na dalsze badania.

Wbrew dotychczsowym opiniom, Pani doktor przerpwadziła ze mną dokładny wywiad chorobowy, skierowała na kompleksowe badania poświęcając wystarczającą ilość czasu. Zobowiązałamnie do kolejnej wizyty po wykonaniu badań. Jednocześnie zaleciła lek. Po pierwszej wizycie jestem zadowolony.

Nie polecam wizyty u tej Pani. Podchodzi do pacjenta taśmowo, bez przeprowadzenia właściwego wywiadu chorobowego. Nie przeczytała nawet mojej dokumentacji lekarskiej. Ograniczyła się do skierowania do innego kardiologa i pytania czy jest potrzebna recepta. Stracony czas.

Niestety zawiodlem sie na pani doktor. Do kardiologa skierowal mnie neurolog z podwyzszonym cisnieniem. Jedyne na co pani doktor sie zdobyla to przepisanie mi lekow na nadcisnienie. Zadnych badan, zadnych porad jak probowac sie leczyc. Nawet cisnienia mi pani doktor nie zmierzyla. Nie polecam...