dr n. med. Ewa Zygmanowska

Dietetyk

Chciałbym wyrazić swoją wyjątkową satysfakcję i wdzięczność wobec pracy dietetyka. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do moich potrzeb zdrowotnych zdecydowanie przewyższyły moje oczekiwania.

Wizytę u Pani dietetyk oceniam bardzo pozytywnie.Jestem osobą zdrową,celem wizyty było skuteczne wyjście z diety. Pani Ewa przeanalizowała mój aktualny plan żywienia przeliczyła składniki odżywcze i dała wskazówki co do ich proporcji w diecie. Otrzymałam wytyczne jak mam zwiększać kaloryczność posiłków oraz szczegółowe informacje dopasowane do mojej sytuacji dotyczącej zasad zdrowego odżywiania i stylu życia. Wizyta odbyła się w przyjemnej, przyjaznej atmosferze i była bardzo komfortowa.

4.4 minuty .Tyle trwała moja wizyta.Nie warta nawet złotówki a zapłaciłam powyżej 200 zl.Zero zaangażowania

Bardzo polecam Panią Ewę. Rewelacyjne nieszablonowe podejście, szybka pomoc, cenne wskazówki przyczyniły się do poprawy mojego zdrowia nie tylko jeśli chodzi o wyniki badań ale znacznie lepsze samopoczucie.

Pani Ewa bardzo dokładnie wytłumaczyła kwestie związane z wprowadzeniem nowych nawyków żywieniowych. Z całego serca polecam ! Przemiła i bardzo kompetentna Pani Dietetyk.

Totalnie nie polecam!!! Pani przygotowuje dietę indywidualna nawet nie potrafiła skasować fraz z diety jaka przerabiała pod „indywidualne” wymagania klienta. Jak zwrócono jej uwagę to była nie miła wręcz nie dostrzegła swoich błędów. Nie polecam!!! Przed przystąpieniem do diety nawet nie zleciła badań - brak profesjonalizmu. Poszłam do innego dietetyka gdzie i mam skierowanie na badania i mam wytłumaczone wszystko co i jak robić i jeść - nie polecam.

Do Pani doktor zgłosiłam się z problemem ze schudnięciem, powiedziałam, ze mimo deficytu, zdrowego odżywiania i ruchu - dalej nie mogę schudnąć. Na to Pani Ewa stwierdziła, ze na pewno spożywam za dużo kalorii i wciąż za mało się ruszam. Bez zapytania o wagę, wzrost, aktywność, cokolwiek - Pani doktor wlepiła mi dietę 1400kcal. Poniżej mojej PODSTAWOWEJ przemiany materii i 99% ludzi. Mam nadzieje, ze nikt nie stosuje się do takich diet Pani doktor wydawanych bez żadnego wywiadu, bo więcej z tego krzywdy niż pożytku. Ja akurat na szczescie wiedzialam juz dużo na temat kaloryki, ale co z osobami, które ufają wiedzy lekarza i będą jeść poniżej egzystencji myslac ze to w nich jest problem? Nie polecam!

Ps. Jak się okazało, dzięki niesłuchaniu rad Pani doktor, a pójściu do innego lekarza i skierowaniu na badani - mam PCOS i niedoczynnosc nadnerczy.

Każdemu, kto waha się choć przez chwilę polecam z całego serca. Pani Doktor jest rzeczową specjalistką. Skupia się na drobnych niuansach w badaniach które okazują się rozwiązaniem trudnych dolegliwości, a których nikt wcześniej nie zauważał. Dietetyk do zadań specjalnych. Jest ona nie tylko wspaniałym dietetykiem, ale też miłą i otwartą osobą, która poświęca tyle czasu ile potrzebuje każdy pacjent nawet kosztem swoich kłopotów. Przekazane informacje i dodatkowo otrzymane materiały dietetyczne bardzo cenne i prosto wytłumaczone.

Uważam Panią Doktor za świetną specjalistkę i dobrego człowieka. Zmotywowała syna do pracy nad sobą, wszystko dokładnie wytłumaczyła, opowiedziała o zagrożeniach jakie mogą wystąpić w przyszłości jeśli syn nie zmieni diety. Zawsze miła, otwarta. Mierzy, waży, porównuje wynika, omawia wszystko szczegółowo. Wracamy z przyjemnością na każdą wizytę kontrolną, szczerze polecam.

Wracamy z przyjemnością na każdą wizytę kontrolną, szczerze polecam.

Polecam! To Pani Ewa zwróciła uwagę na nieprawidłowości w moich wynikach badań a nie lekarz internista (lekarz zbagatelizował problem). To Pani Ewa zdiagnozowała problem - insulinooporność i to dzięki Niej na poważnie wzięłam się za siebie i uczę się nowego podejścia do właściwego odżywiania. Dzięki regularnym wizytom czy teleporadom trzymam się wyznaczonego planu, a jeśli z tej drogi skręcam to wiem jak wrócić bez pogorszenia mojego zdrowia.Pani Doktor jest niesamowita osobą. Ma ogromne doświadczenie i chęci wsparcia. Jest osobą zaangażowaną i zawsze znajduje rozwianie wszelkich upodobań dietetycznych.

Polecam!