lekarz Ewelina Cichecka

Pulmonolog

2,9
2,7

Trafiliśmy do p.Doktor Cicheckiej z polecenia, początkowo byliśmy zachwyceni jej geniuszem, gdyż prawidłowo zdiagnozowała alergię. Niestety krótko po zakończonym leczeniu, kaszel i katar powracał. Po 15stu miesiącach cyklicznego leczenia, zapaliła nam się lampka ostrzegawcza... W tych 15stu miesiącach p. Doktor pięć razy przepisywała naszemu dziecku antybiotyk wraz ze sterydami wziewnymi. Po konsultacji z innym lekarzem sprawa jest jasna, zdecydowanie nie polecam, mam żal i złość do p, Doktor, że źle zdiagnozowała na pozór prosty przypadek...

Trafiliśmy do pani doktor po kolejnym zapaleniu płuc i z powodu nawracajacego kataru u 3 miesięcznego maluszka. Jak powiedziała pani doktor '' ja się na katarze nie znam z tym do pediatry ''

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii się tu wzięło ale oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania. Gdyby jednak była tak fatalna nie musiałabym za każdym razem czekać tyle na wizytę. Poczekalnia zawsze pęka w szwach. My leczymy dzieci już 4 lata. Wyszły dzięki dr Ewelinie na prostą a chorowały wcześniej non stop, bywał i szpital, małymi krokami, kompetentnie, szeroko badając różne możliwości, odbudowała odporność chłopcom. WIelokrotnie udawało się z dużych opałów wychodzić bez antybiotyków. Ja polecam gorąco.

Jedyny lekarz, który rozpoznał i potrafił zaradzić na alergie moich dzieci. Poziom wiedzy innych lekarzy na temat alergii w porównaniu z wiedzą dr Cicheckiej jest żenujący.

Jest super lekarzem, zna się na rzeczy, ma podejście do dzieci. Polecamy :)

Jest super lekarzem, zna się na rzeczy, ma podejście do dzieci. Polecamy :)

Ja jestem bardzo zadowolona. Moje dzieci wyciągnęła z ciągle nawracającego zapalenia oskrzeli. Młodszą córkę leczyła w wieku od 7 m-cy. Leczenie za pomocą inhalcji z nebulizatora przyniosło duży skutek (trwało ok. 6m-cy). Już od dłuższego czasu niechoruje. Starsza córka również. Polecam Panią Dr Ewelinę Cichecką.

W trosce o inne dzieci nie polecam pani doktor !!! Do pani doktor trafiłam z polecenia, corka miała ciagle zapalenia oskrzeli dusznosci i nieustanny kaszel.Diagnoza ALERGIA! Blizko roku leczenia antybiotykami wziewami i lekami p/alergilekami na poprawienie odpornosci, bezskutecznie a stan dziecka sie pogorszyl.Szukajac ratunku trafilam do Instytutu leczenia Chorob Pluc w RABCE po 2 dniach wszystkich badan DIAGNOZA dziecko nie ma alergi ,ma idealna odpornosc ,natomiast po badaniu Bronchoskopi okazuje sie ze ma zanik rzesek w oskrzelach co powodowalo ten nawracajacy stan zapalny.Dzis dziecko jest zdrowe od roku nie choruje ...

W trosce o inne dzieci nie polecam pani doktor !!!
Do pani doktor trafiłam z polecenia, corka miała ciagle zapalenia oskrzeli dusznosci i nieustanny kaszel.Diagnoza ALERGIA! Blizko roku leczenia antybiotykami wziewami i lekami p/alergilekami na poprawienie odpornosci, bezskutecznie a stan dziecka sie pogorszyl.Szukajac ratunku trafilam do Instytutu leczenia Chorob Pluc w RABCE po 2 dniach wszystkich badan DIAGNOZA dziecko nie ma alergi ,ma idealna odpornosc ,natomiast po badaniu Bronchoskopi okazuje sie ze ma zanik rzesek w oskrzelach co powodowalo ten nawracajacy stan zapalny.Dzis dziecko jest zdrowe od roku nie choruje .Mam ogromny zal do pani doktor ze jako pulmolog skupia sie glownie na alergi ,co w konsekwencji moze byc zagrozeniem dla tych malych pacjetow .ZASTANOWCIE SIE ZANIM WYBIERZECIE TA LEKARKE TU CHODZI O NASZE DZIECI.

Pacjenta traktuje jako zło konieczne występujące przy okazji choroby. Błędna diagnoza. Sugestia co do możliwej choroby (zgodna z późniejszą diagnozą innego lekarza) ignorowana. Kobieta zmarnowała swoje życie. Tyle lat nauki, podnoszenia kwalifikacji - na marne. Mniejsze zło poczyni wykonując zawód sapera, albo niech testuje na sobie jakieś szczepionki. Trzymać od niej z daleka własne dzieci!!

Polecam ja jestem zdecydowanie zadowolona :D Jest mi przykro że już nie przyjmuje na Sobieskiego :(

bardzo dobry lekarz... moje dziecko leżało w szpitalu na zapalenie ,płuc i niestety ale szpital nie wyleczył ,wypisali nas z infekcjom do domu.dzięki pani doktor moje dziecko jest zdrowe jak ryba....