lek. dent. Ewelina Dobrowolskalek. dent. Ewelina Dobrowolska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w 2007 roku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pogłębiana na licznych konferencjach i kursach, umożliwiają mi świadczenie kompleksowych usług, dostosowanych do potrzeb pacjentów.

Wykonywane badania:
- badanie rentgenowskie,
- badania kontrolne

Cieszę się z tej wizyty, Pani Dobrowolska zajęła się bezboleśnie zębem, zabieg udany. Jestem zadowolony i jeśli będzie taka potrzeba wiem już gdzie się udać po leczenie. Pozdrawiam.

dokładność, staranność i systematyczność tak przebiegało moje leczenie u pani doktor Eweliny, efekty są świetne, polecam

w rękach tej Pani stomatolog można poczuć się na prawdę pewnie i spokojnie. Lekarz bardzo opanowana, miła i pomocna. Zabieg bez uciążliwego bólu, polecam !

Pani Ewelina jest bardzo dokładna i delikatna zarazem, jestem bardzo zadowolony! Ps. nawet skomplikowane leczenie kanałowe przebiegło bez bólu i zbędnych nerwów :) szczerze polecam!

potwierdzam, bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Delikatna ale stanowcza podczas pracy. Wyjaśnia i komunikuje tak, że pacjent wie co się dzieje i czuje się bezpieczniej i pewnej. Polecam Panią Ewelinę

POLECAM, bardzo delikatna i profesjonalna. Wspaniała dla dzieci. Moje dziecko tylko i wyłącznie chce do Pani Eweliny.

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego spotkałam. Delikatna i bardzo dokladna. Bardzo polecam

Najlepszy dentysta jakiego znam:) fachowe podejscie do pacjenta i każdego chorego zęba :) polecam w 10000%