lekarz Ewelina Styczyńska-Kowalska

Pani Ewelina pracuje w klinice już długa i mam do niej zaufanie. Lubię kiedy ona bierze odpowiedzialność za mnie. :) Polecam

Laserowe zabiegi na twarz wykonuję wyłącznie w Vesunie. Muszę tam dojechać, ale jest to warto. Dobrze, że w Krakowie jest zaufane i rozwijające się miejsce.

Pani Ewelina wykonywała mi zabieg ThermiDry. Nie każda klinika ma odpowiedni sprzęt, ale w vesunie znajdziemy tten certyfikowany, sprawdzony. Dużo czytalam opini, broszur zanim się zdecydowałam, bo nie powiem, ale obawy miałam spore, czy wszystko się uda. Udało się :) Zapraszam zainteresowanych. Ceny równiez uważam za niewygórowane jak na Kraków.

Pani Ewelina wykonywała mi zabieg związany z modelowaniem sylwetki. Piszę po jakimś czasie, ponieważ czekał na pewne efekty. Jest zadowolona ze wszytskich aspektów pracy lekarza, wiec polecam.

Jeśli zalezy wam na lekarzu z doswiadczeniem, ktory poprawnie wykonuje prace to polecam. Nie jest to gadanie o pogodzie i owijanie w bawałnę, tylko przechodizmy do zabiegu. Otrzymacie wszystkie wskazania, kartę pacjenta, pozostałe dokumenty.

Wciąż poszukujesz " Nowy Sącz"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz

Os. Hutnicze 6/134

Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy
Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota
34-100 Wadowice