lek. dent. Feliks Giedgafow

Polecam, bardzo dobry lekarz. Pan doktor i cała jego rodzina to wspaniali specjaliści, którzy kompleksowo zajmują się zdrowiem moich zębów

Witam Nie polecam tego stomatologa!!!!Byłem u niego i złamał mi zeba a pozniej tłumaczył ze juz był złamany.Pozatym jest bardzo drogi i nie miły!!!A opinie to on wystawia sobie chyba sam!!!

Dr Feliksa znam już od 10 lat!!! i nie zamienię na żadnego innego. Człowiek o ogromnej wrażliwości i empatii, nie spotkałam jeszcze tak uprzejmego i serdecznego lekarza, a dobro pacjenta i jego zębów zawsze stawia na 1 miejscu, jest tak delikatny, że na fotelu prawie zasypiam, a wizyty u niego to sama przyjemność.GORĄCO POLECAM!!! Wart jest na pewno sprawdzenia i poznania standardu jego pracy, który ja oceniam na najwyższym poziomie!!!

Naj naj naj, POLECAM wszystkim!!! Do dr Feliksa chodze od lat, polecil mi go szwagier i tak jak nie lubie chodzic do stomatologow tak w tym przypadku jest inaczej, super czlowiek, pelen profesjonalizm, kameralnie. Ciesze sie ze trafilam na TAKIEGO lekarza!

Naj naj naj, POLECAM wszystkim!!!
Ciesze sie ze trafilam na TAKIEGO lekarza!

GORĄCO POLECAM! BARDZO CIEPŁY I KOMPETENTNY CZŁOWIEK.

GORĄCO POLECAM! BARDZO CIEPŁY I KOMPETENTNY CZŁOWIEK.

Bardzo dobry specjalista i człowiek.Miły gabinet Polecam

Bardzo dobry specjalista i człowiek.Miły gabinet Polecam

Doskonały specjalista leczy zęby jak również wykonuje super protezy i korony.Polecam wszystkim tego lekarza.