lekarz Feliks Maciejewski

Super. Wizyta przebiegła przyjemnie, Pan doktor usiadł na przeciwko i wysłuchał dokładnie jaki jest problem,wszystko kompleksowo wyjaśnił. Polecam jak najbardziej

Ile zapłacił ów uprzejmy lekarz za tak nadmuchaną opinię? A na marginesie-na doktorat trzeba mieć więcej wiedzy a tu nawet na lekarza ma braki i to ogromne. Niebawem będzie musiał doczytać jak się przyjmuje pacjentów w SOR i jakie są procedury... popełnił kardynalny błąd.... zapomniał że pacjent może znać procedury a i prawo z racji zawodu .

Konsekwentny,uprzejmy, życzliwy, godny polecenia.Potrafi rozmawiać z pacjentem.Dobrze i solidnie wykonuje swoją pracę.Jestem bardzo zadowolona z opieki, jaka otoczył mnie Pan Doktor.

Jakies pol roku temu miałem złamanie rzepki kolanowej oraz zakrzepice lewej nogi i miałem watpliwa przyjemnosc bycia leczonym przez tego Pana który traktowal mnie jak jak intruza,niesympatycznie,oschle oraz arogancko.Zalozyl mi gips na cala noge nie zwazajac na bardzo spuchnieta lydke i potworna bolesnsc spowodowana zakrzepica.Stopa w gipsie zrobila się bardzo spuchnieta i fioletowa.Na szczęście poszedłem do innego lekarza który po niedługim czasie zdjal mi gips i zalozyl orteze.

to bardzo dobry lekarz sama miałam okazjetego doświadczyć leżąc z powaznum złamaniem nogi i ten lekarz operowal mnie a co do pacjetów przyjmoje wszystkich na poczekalni i nie jest zarozumialy polecam go teresa

Wspaniały i kompetentny lekarz. Trafnie ocenił i wyleczył moją mamę. Godny polecenie ,można mu zaufać. Szewc Stanisław

Szewc Stanisław

wspaniały doktor , ma cudowne podejście do zarówno osób młodszych jak i starszych, Jestem bardzo zadowolona - marta

Świetny lekarz. Bardzo dobrze zajął się moją babcią.

Świetny lekarz. Bardzo dobrze zajął się moją babcią.

Lekarz BARDZO NIEUPRZEJMY i zarozumiały. Nie wiem jaki jest jako chirurg, ale na dyżurze w izbie przyjęć to przemądrzały, niemiły dla pacjenta buc, a cham nie powinien być lekarzem. Wiem że to brzydkie słowo, ale jedyne jakie określa tego człowieka.

Dużo mówi mało robi!!! I nie umie wyleczyć!!!

Dużo mówi mało robi!!! I nie umie wyleczyć!!!