dr n. med. Filip Dąbrowski

Ortopeda, USG ortopedyczne

Pracuję na stanowisku starszego asystenta w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus, gdzie zajmuję się operacyjnym i zachowawczym leczeniem schorzeń narządu ruchu. Najczęściej wykonuję zabiegi endoprotezoplastyki (staw biodrowy i kolanowy), zarówno pierwotne jak i rewizyjne. Przez 18 miesięcy kierowałem Oddziałem Zapaleń Kości zajmując się leczeniem operacyjnym pacjentów ze schorzeniami infekcyjnymi w obrębie narządu ruchu (realloplastyki 1- lub 2-etapowe). Od roku 2011 zatrudniony jestem takż...

Pan dr F.Dąbrowski jest znakomitym lekarzem i mam do Niego absolutne zaufanie. Jeżeli komuś, kiedyś wśród mojej rodziny czy też przyjaciół potrzebna będzie pomoc z zakrasu ortopedii będę szukała Pana Doktora aż do skutku. Jest dla mnie autorytetem, darzę Go szacunkiem i podziwiam Jego kulturę osobistą - tak niezwykle zjawisko w obecnym szalonym świecie.

21 września byłem operowany przez dr nauk medycznych Dąbrowskiego-wszczepienie endoprotezy stawu biodrowego na II oddziale ortopedii szpitala Dzieciątka Jezus ul. Lindleya w Warszawie.Mam pełne zaufanie do Pana doktora za profesjonalnie wykonany zabieg.Ślicznie dziękuję.Wiesiek B.z Podkarpackiego.

bez komentarza, wszystko ok. ;) zajmuje sie pacjentem bardzo przyzwoicie. przytomny, wie co robi polecam!

bez komentarza, wszystko ok.
;)
zajmuje sie pacjentem bardzo przyzwoicie. przytomny, wie co robi polecam!

Świetny lekarz, z powołania, i wspaniały człowiek. Patrzy na pacjenta jak na pewną całość. Duża kultura osobista. Mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Zdecydowanie polecam!

W porządku facet... nie naciąga na kolejne niepotrzebne wizyty. Skrupulatnie wypytał o wszystko związane ze zdrowiem, zbadał(!)- jako jedyny z ortopedów u których byłem. Powiedział co mi dolega. Potem zrobiłem badania i na następnej wizycie ustaliliśmy plan leczenia. Jest dobrze. Rozpoznał dnę moczanową a ja byłem leczony z powodu skręcenia obu stawów skokowych. Nie pisnął na temat poprzednich lekarzy, choć go podpuszczałem - stwierdził, że może się wypowiadać o stanie obecnym i nie czuje się kompetentny oceniać leczenia poprzednich lekarzy (to mnie trochę wkurzyło, ale rozumiem gościa - ma to chyba coś wspólnego z etyką lekarską). W sumie polecam - bardzo pozytywny człowiek

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)