dr hab. n. med. Filip Gołkowski

Endokrynolog

Leczę sie u p. Profesora od lat. Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo kompetentnym,cierpliwym, doświadczonym lekarzem, jedynym który mnie wysłuchał i zdiagnozował po latach bezskutecznego szukania pomocy. Polecam goraco i żałuje, ze juz nie przyjmuje na klinice.

czy ktoś się orientuje dlaczego dr nie przyjmuje już w klinice?

czy ktoś się orientuje dlaczego dr nie przyjmuje już w klinice?

Nie wyobrażam sobie leczenia mojej choroby u innego lekarza. Profesor jest bardzo kompetentny i potrafi tak wykombinować i dobrać leczenie, że pomoże każdemu pacjentowi! Zawsze wie co zrobić, żeby było dobrze pacjentowi. Naprawdę warto zaufać takiemu lekarzowi!

150zł średnio za 10 min ( w tym wypisywanie recept ). Umawia pacjentów co 10 min więc wszytko jasne...Trzeba mieć pieniądze żeby się u niego leczyć....ale faktycznie pomaga

Znakomity lekarz, wspaniały człowiek! Dwukrotnie, w ostatnich latach wyprowadził mnie z poważnych problemów zdrowotnych. Cierpliwy, konsekwentny, bardzo zaangażowany, z ogromnym doświadczeniem - budzi całkowite zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kraków"?

Ewa Krajewska-Siuda

Endokrynolog dziecięcy