lekarz Firas Odeh

Traumatolog, Ortopeda

Pan doktor przyjmował mnie na ostrym dyżurze w Klinice Ortopedycznej przy Lindleya. Bardzo szybko mnie przyjął, dokładnie wytłumaczył sposób leczenia urazu. Dzięki poczuciu humoru sprawił, że atmosfera wśród "połamanców" była mimo wszystko bardzo dobra. Polecam!

Nie jestem częstym pacjentem NFZ.Nie mogę ocenić kompetencji dr. Odeh ponieważ nie jestem osobą znającą Pana Doktora. Do szpitala na Lindleya trafiła moja 91 letnia Mama ze złamaniem kości udowej. Słyszałam że pacjent po 60 to dla NFZ to już nie pacjent. Jest ok. Pan doktor poinformował mnie rzeczowo o stanie zdrowia Mamy. Na dodatkowe pytania odpowiadał bez niechęci. Ponadto personel też sprawia niezłe wrażenie. Przy tylu negatywnych opiniach, które są w obiegu jestem mile zaskoczona.Dziękuję Panu Panie Doktorze. Wanda Nojszewska.

Wysokiej klasy fachowiec. Zespolenie kości po złamaniu trój-kostkowym wręcz idealne (to opinia innych lekarzy, jak i rehabilitantów). Jedynym minusem jest czas poświęcony pacjentowi, ale to normalne przy takim nawale pracy. Krótko mówiąc, jeśli na operację to tylko do Niego. No i na koniec, te poczucie humoru, rozbrajające.

Lekarz może dobry lecz kontakt z nim praktycznie nie możliwy. Podczas pobytu w szpitalu był moim lekarzem prowadzącym i nawet podczas obchodu potrafił słowem się nie odezwać. Na każde zadane pytanie odpowiadał w formie żartu i nie dając konkretnej odpowiedzi na dany temat albo wcale nie udzielał odpowiedzi i znikał. kontakt z nim był straszny, nigdy nie było go na oddziale, nie miał czasu, w danym momencie nie mógł itp. Jedyną cechą był nieznikający uśmiech z jego twarzy.

bardzo dobry lekarz z Palestyny, polecam

bardzo dobry lekarz z Palestyny, polecam

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)