Franciszek Mazur

Endokrynolog

Wspaniały człowiek, który ma w sobie mnóstwo empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Pomógł mi, kiedy znalazłam sie na życiowym zakręcie i wytłumaczył, że moja choroba to nie wyrok. Mam ogromny szacunek do doktora Mazura.

Byłam u wielu endokrynologów, żeby się skonsultować z tarczycą. Ale tylko ten spełnił moje wymagania. Pan doktor wytłumaczył mi moją chorobę, objaśnił jak mam postępować, żeby leczenie przynosiło najlepsze skutki i jak mam przyjmować leki.

Specjalista jakich mało w naszym kraju. Bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, mając na celu dobro pacjentów. Oby więcej takich lekarzy!

Zdecydowanie najlepszy endokrynolog jakie miałam okazję odwiedzić. Swoją fachowością i wiedzą budzi ogromne zaufanie. Bardzo polecam.

Do doktora Mazura trafiła z polecenia koleżanki. Bardzo miły i bardzo profesjonalny lekarz, który widać, że ma powołanie do wykonywania swojego zawodu. Każda wizyta przebiega rzeczowo i konkretnie. Pan doktor za każdym razem bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie zalecenia.