lekarz Franciszek Szwabowicz

Świetny lekarz, 100% diagnoza, świetnie dobrane leki co przy leczeniu dzieci jest potrzebne. Proces leczenia w sposób prosty przekazany

bardzo kompetetny i uprzejmy lekarz, nigdy nie mielismy jakichkolwiek zastrzezen co do jego umiejetnosci

Polecam wszystkim, naprawdę fachowo podszedł do mojej córki, kompleksowo ją przebadał. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, nawet te wykraczające poza chorobę. Wypisał leki, "dyskutował" z córką, stworzył przyjazną atmosferę badania. Pierwsza wizyta kosztowała mnie 50 zł, wizyta kontrola 30 zł. Z pewnością to będzie jedyny pediatra, do którego będę prowadzała swoją córkę.

Bardzo dobry lekarz.Kompleksowo podchodzi do problemu.Polecam

Bardzo dobry lekarz.Kompleksowo podchodzi do problemu.Polecam

Jako pediatra nie spełnił moich oczekiwań, niestety mylna diagnoza, brak porozumienia z rodzicami, chociaż ktoś wyżej pisał, że słucha uważnie. Troszeczke stare i mechaniczne metody leczenia. Jednak jako neonatolog jest świetny.

Niezastąpiony pediatra. Wszystko tłumaczy czarno na białym. Najlepszy pediatra jakiego znam. Moim zadniem lepszy od potulnej Mrągowskiej dr.Simson.

Niezastąpiony pediatra. Wszystko tłumaczy czarno na białym.

nistety nie moge zgodzić się z pozostałymi opiniami. Niestety mojemu synowi dwukrotnie postawił mylną dziagnozę. Wiem, że moaj opinia nie jest osamotniona. Raczej nie polecam.

Wspaniały lekarz polecam w 100% zawsze dokładnie wysłucha,przebada i nie ma problemu z jakim kolwiek niedomówieniem.

(50zł w gabinecie, 70zł wizyta domowa, za wizytę kontrolną zazwyczaj nie płaci się). Nie bez powodu cieszy się opinią najlepszego pediatry w mieście. Poza tym ordynator neonatologii.Słucha uważnie opini rodziców. Nie lekdeważy zgłaszanych uwag. Stara się zawsze wytłumaczyć wszystkie aspekty. Stawia trafne diagnozy i bada dokładnie.

Znakomity lekarz !! Świetnie podchodzi do dzieciaków, bardzo zainteresowany każdym problemem malucha !! Niezwykle skrupulatny, nigdy nie lekceważy objawów chorób.