dr n. med. Franciszek Zawiślak

Ortopeda, Traumatolog

Wizyta 850 zl. Leczenie to 4 zastrzyki i zaczynamy od miejsca w kręgosłupie,które w ogóle nie boli. Najbardziej zniszczony odcinek na ostatniej wizycie. Lekarz miły, ale śmierdzi mi to naciagactwem. Wszyscy obslygiwani hurtem. Każdy z pacjentów ten sam lek na wydrukowanej recepcie. Zastrzyki gotowe w strzykawce czekające już na pacjenta od niewiadomo kiedy,bez pewności co znajduje się w strzykawce. Zastrzyki rzekomo w kregoslup a ja ewidentnie dostałem w miesien 5 cm od kregoslupa. To wszystko wygląda jak "kolorowe kredki".

Pan Dr.uralowal mnie przed kalectwem,bolem ,przed niesprawnoscia.A bylem u wielu specjalistow,ktorzy nie potrafili mi pomoc.Pewnie bylbym juz dawno kaleka.Fachowosc,mile podejscie,kompleksowa opieka medyczna zjednuja kazdego. 200 lat zycia Panie Dr.za Pana pomoc i serce,juz od 35 lat.Polecilismy Pana Dr,wielu osobom i zawsze slyszymy ,ze Pan pomogl w takich schorzeniach,gdzie nikt nie mogl poradzic,polecamy wszystkim ,ktorzy nie maja juz nadziei,ze ona nadejdzie to Pan Dr.napewno pomoze.Pana wiedza ,uprzejmosc ,troskliwosc o pacjenta jest nieoceniona.Jak to dobrze ,ze trafilismy przed laty do Pana.

Uważam że jest mi znaczni lepiej już po 2 wizytach zobaczymy co będzie dalej . dobry fachowiec zawsze się cenił opinia którą przeczytałem jest błędna . pozdrawiam Leon

Korzystałem z usług Zawislaków nie polecam piekne gadki i obiecanki jak to bedzie super po ich terapi a jak nie działa to nawt na meyla nie chce im sie odpisac a kasowac to potrafia pierwszożednie 650 zł za 10 min taka łyzka dziechciu do pozytywnych opini co o nich sie naczytałem i oczywiscie skorzystałem teraz załuje -pozdrawiam

Mam 3 przepukliny odcinka lędźwiowego, po 4 zastrzykach ból kręgosłupa ustąpił w 80%,obyło się bez operacji i śrubach w kręgosłup.Doktor uprzedził mnie ,że dolegliwości bólowe całkowicie nie ustąpią ,ale da się z tym żyć. Minęło już 4 lata i da się pracować, a pracuję fizycznie.POLECAM!

Doktor skasował mnie za podanie Hyalgany do kręgosłupa bo stwierdził u mnie dyskopatię. Faktycznie od ponad roku ma bóle kegosłupa, ulga niewielka, ale nie wiem czy podał mi to czy coś innego bo w ulotce o leku która poniżej nie ma takiego zastosowania. Chyba tylko on wie co tam miesza w sztrzykawce, tylko co bedzie jak dostane uczulenia i nie bedę wiedział na co???Wskazania: Zmiany zwyrodnieniowe stawów. Środek pomocniczy w chirurgii ortopedycznej. Dawkowanie: Dostawowo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Możliwe skutki uboczne: Możliwy jest obrzęk stawu i/lub miejscowe ...

Dawkowanie: Dostawowo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.
Możliwe skutki uboczne: Możliwy jest obrzęk stawu i/lub miejscowe dolegliwości bólowe pojawiające się po wstrzyknięciu dostawowym. Objawy te są przejściowe i ustępują samoistnie po kilku godzinach.
Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Byłem na wizycie u dr. Zawiślaków około 4 miesięcy temu, wybrałem serie 3 zastrzyków w kręgosłup w przeciągu 2 tygodni. Ból ustąpił w 80%,ale od tygodnia znacznie powrócił, więc znów odwiedzę gabinet?

Znakomity lekarz. Przywraca rafość życia

Znakomity lekarz. Przywraca rafość życia

mojemu mężowi nie pomógł był już na 5 zastrzykach i na 100% pomógł może 10% więc chyba tylko szkoda kasy

Czy ktoś może napisac jaka metoda był leczony u zawiślaka?? i co podaje jakie zastrzyki??czywszyscy dostaja te same zastrzyki???