dr n. med. Franciszka Protas-Drozd

Wenerolog, Dermatolog

3,3
2,9
3,3

Pani Doktor podchodzi do wizyty kompleksowo, dokładnie ogląda wszystkie znamiona. Jasno tłumaczy postępowanie lecznicze. Nie lekceważy zgłaszanych dolegliwości. Jest przy tym miła, uprzejma i poświęca wystarczającą ilość czasu.

Badrdzo miła i uprzejma Pani,która całościowo i kompetentnie podchodzi do przyczyny choroby.Lekarz godny polecenia.

Mam jakąś swędzącą wysypkę, tłumacze pani doktor że na pewno nie od kosmetyków bo zmieniałam kilka razy i że zaraziły się ode mnie tym inne osoby a ona dalej swoje , bez uwzględniania moich argumentów... Jestem rozczarowana po kolejnej wizycie w gabinecie...

Bardzo dobry diagnosta , byłem u 5 lekarzy , Pani dr rozpoznała od razu moją chorobę ( łuszczyca krostkowa). Serdecznie polecam :-)

Leczę się u Pani doktor od października. Wcześniej chodziłam bezskutecznie do 2 innych dermatologów. Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Poświęca dużo czasu, zawsze wysłucha, chętnie odpowiada na zadawane pytania. Zdarza się, że podaruje bezpłatne próbki leków. U mnie celnie dobrała leki do mojego ...

Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Poświęca dużo czasu, zawsze wysłucha, chętnie odpowiada na zadawane pytania. Zdarza się, że podaruje bezpłatne próbki leków. U mnie celnie dobrała leki do mojego rodzaju cery. I najważniejsze, jest bardzo widoczna poprawa! Bez testowania i omyłek! Naprawdę polecam! Ja do Pani doktor chodzę do Wojewódzkiej Przychodni Dermatologicznej na Kurpińskiego 5. Nie ma problemów z rejestracją na Fundusz Zdrowia. Nigdy nie czekałam dłużej niż tydzień na wizytę.

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Bydgoszcz"?

Gabinet alergologiczno-dermatologiczny
Łęczycka 13