dr n. med. Franciszka Protas-Drozd

Wenerolog, Dermatolog

2,7

Czytając te opinie mam wrazenie, że czytam zupełnie o innej osobie. Od momentu wejścia do gabinetu Pani doktor wogole nie była zainteresowana mną. Nie dawała skończyć zdania, nie słuchała moich wyjasnjen. Stwierdziła że na pewno problemy mam od pasty do zębów albo od pomadki na co dostałam kolejną pomadke.. miesiąc po wizycie mam duże problemy ze skoŕa, wylądowałam na sorze. Zmiany zrobimy się dużo większe. Szkoda, że pani doktor wogole nie raczyła obejrzec ich dokładnie i zainteresować się. Ja bardzo nie polecam niestety.

Pani Doktor podchodzi do wizyty kompleksowo, dokładnie ogląda wszystkie znamiona. Jasno tłumaczy postępowanie lecznicze. Nie lekceważy zgłaszanych dolegliwości. Jest przy tym miła, uprzejma i poświęca wystarczającą ilość czasu.

Badrdzo miła i uprzejma Pani,która całościowo i kompetentnie podchodzi do przyczyny choroby.Lekarz godny polecenia.

Mam jakąś swędzącą wysypkę, tłumacze pani doktor że na pewno nie od kosmetyków bo zmieniałam kilka razy i że zaraziły się ode mnie tym inne osoby a ona dalej swoje , bez uwzględniania moich argumentów... Jestem rozczarowana po kolejnej wizycie w gabinecie...

Bardzo dobry diagnosta , byłem u 5 lekarzy , Pani dr rozpoznała od razu moją chorobę ( łuszczyca krostkowa). Serdecznie polecam :-)

Leczę się u Pani doktor od października. Wcześniej chodziłam bezskutecznie do 2 innych dermatologów. Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Poświęca dużo czasu, zawsze wysłucha, chętnie odpowiada na zadawane pytania. Zdarza się, że podaruje bezpłatne próbki leków. U mnie celnie dobrała leki do mojego rodzaju cery. I najważniejsze, jest bardzo widoczna poprawa! Bez testowania i omyłek! Naprawdę polecam! Ja do Pani doktor chodzę do Wojewódzkiej Przychodni Dermatologicznej na Kurpińskiego 5. Nie ma problemów z rejestracją na Fundusz Zdrowia. Nigdy nie czekałam dłużej niż tydzień na wizytę.

Super Pani Doktor. Z rewelacyjnym podejściem do dorastających dzieci. Poświęca dużo czasu, jest miła, uprzejma, sympatyczna. Polecam

Pani doktor nie wykazała się wiedzą, po 3 wizytach przestałam wierzyć że mi pomoże. Po mimo iż zaznaczyłam że jestem osobą uczuloną na metale, zapisywała specyfiki na łojotokowe zapalenie skóry!!! a wystarczyło zmienić telefon, który był przyczyną złego stanu skóry! No i cóż, po śladach, które miały długo być widoczne po 2 dniach same zniknęły i nie ma blizn. Zdecydowanie nie polecam, strata czasu i nerwów.

Pani doktor poświęciła mi 3 minuty, po czym wypisała receptę na aerozol za 5 złotych. Lek nie pomógł, a ja nadal nie wiedziałam co mi jest. Może Pani miała zły dzień, ale ja zdecydowanie nie polecam.