lekarz Gabriela Bogdał

Pediatra

Dr Gabriela Bogdal to osoba kompetetna i bardzo symaptyczna nasz syn trafił do szpitala z powodu zwrotów głowy i tylko dzięki szybkiej interwencji pani Doktor oraz wykonaniu wszystkich badan została szybko postawiona diagnoza. Dzieki Pani Doktor nasz syn jest już po operacji i czuje sie bardzo dobrze! Jeszcze raz dziękujemy za wszystko Pani Doktor Rodzice Kamila

Rodzice Kamila

z czystym sumieniem i w 100% mogę polecić Panią Doktor. Jest to osoba kompetetna i bardzo symaptyczna. moja córka trafiła do szpitala z ogromnym zapaleniem płuc ( 13-to miesięczna) i tylko dzięki szybkiej interwencji pani Doktor a także dzieki jej uporowi nasze maleństwo jest z nami i czuje sie już bardzo dobrze! Gorąco polecam! Żałuję że Pani Doktor w naszej okolicy dostępna jest tylko na oddziale w szpitalu. Pani Doktor jeszcze raz dziękuję!!!!!

Ja miałam to szczęście że pewnie w niewłaściwej porze( bo w nocy i majówka )-Pani doktor ograniczyła się do minimum, moje dziecko nie umierało ale to nie powód by się męczyło-wypisała receptę nie podając nic dorażnio ,nie wnikam w kompetencje ale podejście nie na lekarza, wypisany lek kazała podać natychmiast, gdzie w nocnej porze jedyna otwarta apteka niemiała tego leku-powinnam wrócić i poprosić by to szpital podał coś, ale czy tak nie robi się przy przyjęciu pacjenta ? niemiałam ani ochoty ani sił po zwiedzaniu Zawiercia na powrót do tego szpitala.

Moje dziecko trafiło do szpitala po leczeniu przez innego lekarza na zapalenie oskrzeli w stanie oiom-owatym ;(Było bardzo ciężko każdy inny lekarz by się poddał, ale Pani ordynator zachowała zimną krew i wyleczyła moje maleństwo bez odsyłania na Częstochowę(bez intubacji). Więc cóż więcej mogę dodać???DZIĘKUJE:)

Pani Dr wyleczyła moją córkę z zapalenia płuc, ktore to zaplenie inny lekarz pediatra zlekcewazył, jestem bardzo wdzięczna i w 200% polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zawiercie"?

ZLA ZAWIERCIE pracownia USG
ul.Powstańców Sl.4
Przychodnia Rejonowa nr 3
Paderewskiego 25
Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
Daszyńskiego,9
Zawiercie

11 Listopada 2/4 (Ultrasonografia)

Poległych 59