lek. dent. Gabriela Filipczak

Chodzę do Pani dwa lata, również nieregularnie, ale jestem zachwycona podejściem do pacjenta, zaangażowaniem i chęcią pomocy.Dodatkowo nigdy jeszcze nie czułam takiego spokoju i atmosfery u stomatologa. Martwię się tylko bo ostatnio nie mogę się dodzwonić i zastanawiam dlaczego. Serdecznie polecam.

Chodzę do Pani dosyc nieregularnie, ale około 2 lata. Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, chociaż nie zawsze pamieta imię :) W tym czasie odwiedziałam równiez innych specjalistów, ale zawsze wracam do tej samej, widzi wiecej niż inni, robi w gabinecie przeswietlenie, obrazowo pokazuje problem, oraz przebieg leczenia, jest bardzooo spokojna, ale to bardzo przez co niestraszny mi stomatolog. Zaciagnełam do tej Pani juz parę innych osób, gorąco polecam. Zaznaczę, że nie jest to najtańszy stomatolog, jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić to właśnie do ...

Zaciagnełam do tej Pani juz parę innych osób, gorąco polecam. Zaznaczę, że nie jest to najtańszy stomatolog, jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić to właśnie do ceny.

mama zaprowadziła mnie tak gdy byłam młodsza, od tamtej pory jest to moja jedyna dentystka. szczerze polecam

Polecam w 100 procentach, miła, sympatyczna, profesjonalna. Po wizycie u mniej przestałem sie bać dentysty. Teraz chodzę z przyjemnością.

z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor.

z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kielce"?

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
25-333 Kielce
NZOZ AGATMED EDYTA AGATOWSKA
PUSCHA 3 ( OS, ŚLICHOWICE 1)
25-634 Kielce
Paderewskirgo