lekarz Gabriela Lis

2,7
2,7

witam pani doktor bez jakichkolwiek zahamowan lub pytan o to czy bylo juz tak zrobione odciagnela dziecku napletek w calosci .Konsekwencja jest opuchlizna i 2 rany . Pani doktor nie powinna robic czegos o czym nie ma pojecia.

witam
Pani doktor nie powinna robic czegos o czym nie ma pojecia.

Odradzam tę lekarkę, totalny brak zaangażowania i kompetencji zawodowych. Pani stawia nieodpowiednie diagnozy dotyczące chorób i problemów dzieci. Konsekwencje bycia pacjentem tej Pani w dzieciństwie odczuwam do dziś. Mam wrażenie, że p.Lis uważa, że choroby same przechodzą.

Polecam Panią doktor. Jest osobą bardzo wyważoną i zdystansowaną, co osobiście bardzo mi odpowiada. Nie podejmuje pohopnych decyzji, dostrzega więcej u dziecka niż rodzice. Jest mądra i doświadczona. Mam do Pani doktor zaufanie, po prostu.

Szkoda słów. Zbija wielkie pieniądze na tym,że biedne dzieci chorują a córeczki biegały z wszystkiego na korepetycje i za wszelką cenę chce je wepchnąć w fach, oby do tego nie doszło!!

Pani Doktor opiekuje się trójką naszych dzieci, ma bardzo fachowe podejście do wszelkich problemów,także związanych z wychowaniem ,edukacją.Szczerze polecam.Nigdy się nie zawiodłam zawsze mogę liczyć na pomoc .

Ta lekarka to sie nadaje do obierania ziemniakow a moze i nawet do tego nie.

Ta lekarka to sie nadaje do obierania ziemniakow a moze i nawet do tego nie.

lekarz z powołania, kompetentna, ma podejscie do dzieci

lekarz z powołania, kompetentna, ma podejscie do dzieci

Leczenie u pani doktor spowodowało, że dzieci nie miały wogóle odpornośći. Lekceważy uwagi rodziców.I bardzo przekonująco uspokaja matki. Wg Pani badania nie są potrzebne. Lecz efekty są później takie, że dziecko wymaga wielu miesięcy ciężkiej pracy innego lekarza aby wrócić dziecku zdrowie( o pieniadzach już nie wspomnę).Efekty wizyt prywatnych są takie same jak leczenia publicznego.

Pani doktor jest osoba kompetentną ,znam ja od wielu lat opiekuje się kolejnym trzecim moim dzieckiem ,nigdy się nie zawiodłam , ma cierpliwość ,ciągle doskonali swą wiedzę ,zawsze podchodzi profesjonalnie do każdego nawet błahego problemu. Polecam. Dziekuję Pani Doktor . Barbara z rodziną

to bardzo odpowiedzialny i kompetentny lekarz -czuję sie bezpiecznie lecząc swoje dziecko bez względu na porę telefonuje i mogę uzyskac poradę, Ma duże doświadczenie mimo to ciągle bierze udział w sympozjach i szkoleniach kosztem swego czasu, a przy tym b.cierpliwa ,skroma i oddana swej pracy.Goraco polecam