lek. dent. Gabriela Mijas

Chirurg stomatolog

2,6
2,6

Wyrywałam u Pani doktor 4 ósemki, świetny lekarz, polecam. Uprzejma, cierpliwa, szybkie terminy, spokojna.

Omijajcie szerokim łukiem tę dentystkę, podczas zabiegu wyrywania zęba została mi złamana żuchwa, przez co musiałem spędzić tydzień w szpitalu a następnie przechodziłem operację aby wzmocnić złamaną kość. Brak fachowości, oraz empatii ze strony lekarza.

Brak fachowości, oraz empatii ze strony lekarza.

Moje głębokie i szczere wyrazy współczucia z powodu niemożności sprawowania odpowiedzialnej funkcji jaką jest leczenie pacjentów! Ta Pani nieumiejętnie przeprowadziła znieczulenie, podjęła próbę usunięcia zęba, a gdy okazało się, iż ząb nie jest jeszcze znieczulony podjęła powtórnie czynności zmierzające do znieczulenia, i nabrawszy pewności co do tego, że już jest znieczulony zaczęła rwać co spowodowało moją gwałtowną reakcję, gdyż ząb był ciągle pozbawiony znieczulenia. Z bólu wyskoczyłem z fotela jak z procy, i bezwiednie użyłem kilku niecenzuralnych słów ale wiem na pewno, że nie były one adresowane do rzeczonej tu Pani, a Ta z nie do końca znieczulonym, chorym zębem, urwaną koroną i łzami w oczach kazała mi się wynosić, wybiegł z sąsiedniego pomieszczenia jej syn i obelgami oraz obraźliwymi słowami pod moim adresem dał mi jasno do zrozumienia co o mnie myśli. Musieliśmy z żoną uciekać z tego tragicznego miejsca bo usłyszeliśmy, że ci Państwo zamierzają jeszcze wzywać policję! Jeśli spotkam się z dalszymi komplikacjami wynikłymi z tego zdarzenia będę zmuszony podać tą Panią do Sądu i skarżyć się w ZOZ! Na razie po całym zdarzeniu musiałem po prostu znaleźć prywatnego lekarza i kontynuować usuwanie zęba co wyniosło 320 zł (Pan Lekarz stomatolog Grzegorz Cybulski). Nie znajduję słów w cywilizowanych zwrotach aby wyrazić moje oburzenie. Życzę tej Pani (oraz jej synowi) aby nigdy już żaden pacjent do niej nie zawitał!!! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego oraz omijania szerokim łukiem gabinetu tej Pani. Szczerze oddany wszystkim potrzebującym - Janusz Kabus

Odradzam wizyty. Nie profesjonalna obsługa,nie fachowe doradztwo. A najgorsze chamskie i bezczelnie zachowanie wyszło od osoby, która rejestruje... Całkowity brak kultury!!

Doświadczony, uczciwy i dobrze przygotowany lekarz wykonujacy zawód bez fajerwerków oparty o solidne podstawy. Polecam i sam korzystam