dr Gajusz Gontarczyk

Rzeczowy, konkretny, szczery. Kompetetny i profesjonalny. Jako pacjentka czułam, że jestem w dobrych rękach. Życzę sobie i innym jak najwięcej takich specjalistów, gdy potrzebujemy pomocy.

Rzeczowy, konkretny, szczery. Kompetetny i profesjonalny.

Doktor Gajusz jest najlepszy !!!!!!!!! Polecam wszystkim takiego lekarza

Doktor Gajusz jest najlepszy !!!!!!!!! Polecam wszystkim takiego lekarza

Bardzo uprzejmy i kulturalny czlowiek. Bylem na Lindleya 24 kwietnia 2012 bo skaleczylem sie gleboko w palec. Ten lekarz miał dyzur i bardzo szybko i sprawnie przeprowadzil zabieg.

Bardzo uprzejmy i kulturalny czlowiek.

napewno najlepiej w moim doswiadczeniu, opanowany, budzi zaufanie i mozna mu ufac

lekarz podchodził do pacjenta indywidualnie, bardzo wnikliwie pytał o szczegóły , objawy i współwystepujace choroby

zdecydowanie nawiazuje bardzo dobry kontakt, jest cierpliwy i budzi duże zaufanie spokoj u pacienta ,ze nic sie nie stanie.

spadl mi jakby aniol z nieba. Lepiej nie moglam trafic jestem po operacji i jestem zdrowa. Jest mlody dobry i bardzo zdolny

zostałem dobrze przyjety i mam zaufanie

zostałem dobrze przyjety i mam zaufanie

Katastrofa !!! Traktuje pacjenta jak przysłowiowego petenta dla którego nigdy nie ma czasu. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego lekarza. Może ma wiedzę z zakresu swojej specjalizacji ale swoim podejściem do człowieka nie zachęca do jakiegokolwiek kontaktu. Młody i już taki zmanierowany :(

To ja miałam odmienny przypadek. Lekarz traktował mnie jako zło konieczne, zawsze zabiegany , nie miał czasu, nic nie tłumaczył. Ja osobiscie jestem rozczarowana,ciesze sie ze juz wyszłam ze szpitala w międzylesiu. Pozdrawiam pielęgniarki.