lekarz Genowefa Parkosz

Okulista, Lekarz medycyny pracy

Niestety ale ta osoba lekarzem być nie powinna, nie wiem jak uchowała się do tych czasów? Jej uprzejmość oceniłem na jeden, bo taka jest skala ale powinno być wielkie zero. Inne kryteria z resztą też. Unikajcie jak ognia!

Nie polecam! Pani doktor do miłych nie należy o sposobach leczenia też za dobrego zdania nie można powiedzieć! Z poważnego zapalenia oczu, skończyło się na problemach z oczami i lekkim niedowidzeniem! a dlaczego? przy pierwszej wizycie dostałam złe krople co jeszcze bardziej pogorszyło stan oczu, druga wizyta "była" przez telefon, bo doktor nie chciało się przyjąć pacjenta na nfz i co jedynie rzuciła jakaś nową nazwą na nowe krople! ów krople raczej jeszcze bardziej zaszkodziły aniżeli pomogły (jak można w ogóle tak postąpić bez badania pacjenta!) na trzeciej wizycie okazało się, że są poważne problemy z widzeniem! i problemów ciąg dalszy...
okropne podejście do pacjenta, zero profesjonalizmu!

Jest OK! Zgadzam się z opinią poprzednika! Również podobnie odebrałem Pania Doktor! Polecam!

Pani doktor wykonuje badanie kompleksowe a nie tylko dobiera okulary,wyjasnia problemy,kieruje na konieczne badania -polecam!