lek. med. Gerard Gemel

Pediatra, Alergolog

Nie poświęca wcale czasu pacjentom lekceważy ich totalnie,byłam u niego to przez 10 minut wizyty 6 minut odbierał telefony i udzielał teleporad ledwo tam doszlam do przychodni, a stwierdził zdrowa po zajrzeniu w gardło I oslłuchiwaniu 1 minute,mnie bolał brzuch plus gorączka, nie zauważył tego.. jak zwróciłam uwagę na te objawy, stwierdził, że nie ma czasu i wychodzi,skandal,Kiedyś był dobrym lekarzem, ale pęd za pieniędzmi go zmienił,powinien zająć sie administracja licznych swoich firm nie leczeniem

Bardzo, dobry i doświadczony lekarz.Nie faszeruje niepotrzebnie antybiotykami,serdecznie polecam Pana doktora.

Bardzo dobry lekarz polecam kazdemu z malym dzieckiem fachowa pomoc i szybka diagnoza. Doktor godny zaufania szczerze polecam

Zbyt zabiegany mało czasu poświęca szczególnie małym pacjentom

Zbyt zabiegany mało czasu poświęca szczególnie małym pacjentom

Polecam leczył mnie jako dziecko teraz lecze u niego swoja córke Kompetentny wie co robi Antybiotyki przepisuje w ostatecznosci Mam do niego zaufanie

Świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Jestem w 100% zadowolona z jego pracy.

Świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Jestem w 100% zadowolona z jego pracy.

Polecam bardzo chodziłam do wielu lekarzy z synkiem i wkoncu trafila na niego i dzieki temu moj synek wyzdrowiał teraz leczymy sie u niego całą rodziną.Doktor naprawde godny zaufania

bardzo dobry lekarz polecam każdemu z czystym sumieniem !jak tylko moim dzieciom cos zaczyna dolegac lece odrazu do Pana doktora a on juz odowiednio ich podleczy

Pan Doktor kiedyś był naprawdę dobrym lekarzem, teraz nie ma nigdy czasu na dokładne badanie. Przyjmuje zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. To jest nie dobre. Jest przy badaniu nieobecny, mam wrażenie że nie przywiązuje wagi do swoich obowiązków.

Najlepszy lekarz w Piotrkowie, mam wrażenie że jeszcze nie doceniony...ale nigdy nie jest za późno:) Polecam

Polecam