dr n. med. Gerhard Krakowski

Dermatolog

Perfekcyjne podejście do problemów pacjenta. Pogodna atmosfera podczas wizyty, miły i sympatyczny .Serdecznie polecam.

W dniu dzisiejszym zasięgnęłam porady dr G. Krakowskiego. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Z gabinetu wyszłam kompleksowo poinformowana o schorzeniu, lekarz nie pozostawił żadnych wątpliwości. Serdecznie polecam.

POlecam w 100%. Świetny i kompetentny lekarz. Spedzilam 40 minut u niego, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Wszystko tłumaczył, mówił o przeciwwskazaniach o łączeniu leków. Polecam!!!!

Polecam!!!!

zła diagnoza, niewłaściwe leczenie, brak wizyty kontrolnej...jak oni dostają się na te studia...

Witam, Dziś byłam u tego lekarza. Bardzo uprzejmy,poświęcił mi dużo czasu zaproponował Izotek. Na bieżąco będę opisywała postęp w leczeniu. Sama nie mogłam znaleźć informacji o dobrym lekarzy. Narazie jestem zadowolona, ale będe czekała na efekty naszej wspólnej pracy.

Witam,

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Trafnie postawil diagnoze, przepisane leki pomogly na uczulenie. Goraco polecam!!!

WITAM CHODZIŁAM DO PANA DOKRORA Z MOIM SYNEM DO TOMASZOWA MAZ BO NASI LEKARZE STAWIALI TAKIE DIAGNOZY ŻE KAŻDY MÓWIŁ MI CO INNEGO PANA DOKTORA POLECIŁA MI KOLEŻANKA BYŁAM NA WIZYCIE 2 RAZY PRZEPISAŁ MAŚCI I ZMIANY NA SKÓRZE USTAPIŁY.POLECAM ZDECYDOWANIE

Do Pana doktora trafiłam przypadkiem i pomimo faktu, iż wizytę wspominam bardzo miło, nie mogę niestety powiedzieć, że pan doktor mi pomógł. Ledwie na mnie popatrzył i skierował na badania krwi w kierunku leczenia izotekiem, podczas gdy wizyta u innego lekarza w tej samej poradni udowodniła, że wystarczyły dwie maści aby poradzić sobie z problemem.

Witam, jestem kolejny bardzo zadowolonym pacjentem tego lekarza. W 9 miesięcy wyleczył mi trądzik, z którym męczyłam się u innych lekarzy prawie 10 lat. Niesamowicie uprzejmy, nie robi żadnych wyrzutów. Sam zaproponował wypisywanie recept w taki sposób, żeby można było leki kupić ze skromnej studenckiej kieszeni:) (zamiast wydać raz na 3 miesiące 600 zł wydawałam 200 zł co miesiąc). Leczyłam się zarówno w Tomaszowie jak i w Łodzi, zero różnicy w traktowaniu pacjentów. Serdecznie polecam tego lekarza!

doktora poleciła mi znajoma.. na wizyty dojezdzam do Tomaszowa Maz.. lecze juz u niego tradzik 3lata. jestem bardzo trudnym przypadkiem, ale on juz mi naprawde duzo pomogl.. jest czlowiekiem milym, uprzejmym... zawsze gdy wchodze do gabinetu sprawia wrazenie jakbysmy sie dobrze znali.. :) gdybym miala komus polecic dobrego dermatologa? z cala pewnoscia bylby to wlasnie dr Gerard Krakowski!