Grażyna Adamcewicz

Neurolog

Pani dr.to bardzo kapetentna osoba i bardzo dobry lekarz.Ma bardzo dobre podejście do pacjęnta pomogła moim rodzicom bardzo i rodzice są bardzo zadowoleni i wdzięczni.

Na termin czekałam około 1,5 miesiąca, jak się okazuje- niepotrzebnie. Pani doktor ma wiedzę, ale nie potrafi przekazać jej pacjentowi. Można odnieść wrażenie, że swoją pracę wykonuje "bo musi". Jest nieuprzejma i ma lelceważące podejście do problemów pacjentów. Moja wizyta była jedynie zmarnowanym czasem.

Pani "doktor" nie ma kompletnie podejścia do pacjenta. Miałam z nią styczność na SOR w Świebodzinie, gdzie trafiłam po napadzie drgawek. Krzyczy, oskarża o kłamstwa, stwierdziła również, że nie zasługuję na żadną pomoc. Próbowała skłócić mnie z siostrą zarzucając mi, że moja siostra na nią krzyczała przez telefon, co było nieprawdą, ponieważ całą rozmowę słyszałam. Jest opryskliwa, traktuje ludzi z pogardą. Już wcześniej słyszałam o niej złe opinie, które niestety się potwierdziły. Pracy może uczyć się od kolegów ze szpitala, którzy pracują na oddziale neurologii. Tam są prawdziwi lekarze z powołania, serdeczni, z dobrym podejściem do pacjenta, czego pani doktor na pewno brak.

Miałam niedawno wizytę w poradni neurologicznej na kasę chorych. Pani doktor bardzo przyjemna. Rozmawiałyśmy o moim problemie. Nie zbywała mnie. Polecam wszystkim nie zdecydowanym.

Bardzo dobra doktor. Dzięki Pani Doktor jestem i dobrze się czuję. Potrafi słuchać i ustawić odpowiednie leki. Jest godna polecenia

Jest godna polecenia

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor, jest bardzo kompetentna, tak długo drąży i bada aż znajdzie przyczynę dolegliwości.

Pani doktor jak ją zwiecie to osoba bardzo nie przyjemna dla ludzi,a w szczególności jak pójdzie się do orzekania o stopień nie pełno sprawności.Ludzie jak będziecie się tam wybierać to wezcie zanieście jej swoją głowę w ręcach może wam wtedy uwierzy.Wydziera się na ludzi przy badaniu ich szarpia,dużo by pisać to nie lekarz to sadysta.I mam nadzieje że kiedyś ją pokara za to jak ludzi traktuje.

Witam. Co do terminu na wizytę do Pani dr to nie było problemu, bo dostaliśmy nr tel zadzwoniliśmy i zaraz po kilku dniach już byliśmy na prywatnej wizycie. Pierwsze wrażenie fajna, skierowała na badania po dwóch dniach- badania,ale co do wyników to już mniej ciekawiej. Kazała kontaktować się tel. z wielką łaską powiedziała że są wyniki i że jest coś nie tak i to koniec rozmowy. Jak człowiek ma się nie martwić jeżeli usłyszał, że jest coś nie tak ale nie wie dokładnie co i powiedziała,że nic więcej nie może ...

Witam.
Co do terminu na wizytę do Pani dr to nie było problemu, bo dostaliśmy nr tel zadzwoniliśmy i zaraz po kilku dniach już byliśmy na prywatnej wizycie. Pierwsze wrażenie fajna, skierowała na badania po dwóch dniach- badania,ale co do wyników to już mniej ciekawiej. Kazała kontaktować się tel. z wielką łaską powiedziała że są wyniki i że jest coś nie tak i to koniec rozmowy. Jak człowiek ma się nie martwić jeżeli usłyszał, że jest coś nie tak ale nie wie dokładnie co i powiedziała,że nic więcej nie może powiedzieć bo nie ma czasu! Pojechaliśmy po te wyniki i tam powiedziała że trzeba udać się na kolejne badania. Prawie po 3 miesiącach i zrobionych badaniach chcemy umówić się na konsultacje (prywatne) z wynikami, w których na nasze oko widać że jest coś nie prawidłowego, ale bez fachowej opinii nic dokładnego nie będziemy wiedzieć,i znowu to samo zbywa, każe dzwonić później nie odbiera, z terminem też robi problemy. Niestety myśleliśmy że Pani dr nam pomoże niestety musimy poszukać innego lekarza, który będzie w stanie nam pomóc. I będzie przede wszystkim milszy, myślałam że chodzi tu o pieniądze-ale przecież za wszystkie wizyty płaciliśmy, także nie wiem ale Pani dr nas nie polubiła, albo coś źle zrobiliśmy.

Wspaniały lekarz i Bardzo dobry człowiek

Wspaniały lekarz i Bardzo dobry człowiek

Pani doktor jest osobą wyniosłą, zarozumiałą, niemiłą. Może jest dobrym fachowcem jako neurolog, ale podejścia do ludzi nie ma za grosz(zwłaszcza do tych, którzy nie chodzą do niej prywatnie). Pokazuje swoją wyższość nad pacjentem. Niedawno moja mama przebywała na oddziale, na którym owa pani pracuje i została zaatakowana pytaniami 1)z jakiej racji przebywa na oddziale, 2)kto ją kierował i 3)sama jest sobie winna swoich dolegliwości, bo powinna wcześniej o siebie zadbać - czytaj schudnąć. Z tego wnioskuję, że na oddziale mogą przebywać wyłącznie pacjenci kierowani przez nią samą, szczupli i z odpowiednią pozycją społeczną lub a może zwłaszcza materialną. Bardzo odradzam tą "secjalistkę", a zdarzenie zgłaszam do Rzecznika Praw Pacjenta.
Pozostali lekarze i personel Oddziału, to ludzie godni szacunku i polecenia.