lek. dent. Grażyna Baczyńska

2,2
2,4
1,9
1,7

Bardzo niemiła i arogancka osoba, przy tym niedelikatna, zupełnie nie nadaje się do pracy z dziećmi. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak nieuprzejmego lekarza, zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam, pani doktor jest bardzo nieuprzejma i wyniosła, kompletnie nie ma podejścia do dzieci, nie udziela informacji, jest niezadowolona, kiedy ktoś zadaje pytania i sprawia wrażenie, jakby pracowała za karę. Dziecko wręcz się jej boi, a ona nawet się nie stara, aby cokolwiek zmienić.

Tak niemiłej i aroganckiej osoby dawno nie widziałam. Zero informacji odnośnie leczenia. Jedyne co to rygor wojskowy i zastraszanie dziecka. Szczerze odradzam!!!

Szkoda czasu. Pani ma stary dziwny system pracy. Zeszycik, parę wizyt i potem odsyła do innego specjalisty, twierdząc że już nic się nie da zrobić. Do tego jeszcze można by dopisać wiele negatywnych historii.

Panią stomatolog poznałam w szkole podstawowej, gdzie leczyła mi ząbki i z radością śmiem stwierdzić że plomby trzymały się 20 lat!!!!! Gdybym mieszkała we Włocławku nadal byłaby z pewnością moim stomatologiem choć łatwą pacjentką nie byłam;)

wszystko OK,gdyby nie to ze leczyła mnie ponad 3lata.

wszystko OK,gdyby nie to ze leczyła mnie ponad 3lata.

Odradzam!!! Nie miła , krzyczy na dziecko.Zero konkretów.

Odradzam!!! Nie miła , krzyczy na dziecko.Zero konkretów.

Kompletny brak kompetencji, po około 10 wizytach poradziła bym udał się do innych specjalistów z Torunia bądź Bydgoszczy po czym do niej wrócił, by mogła dalej ciągnąć ode mnie pieniądze. Stanowczo odradzam.

Stanowczo odradzam.

Nie miła nie sympatyczna w dodatku zepsuła mi mojego zęba!

Nie miła nie sympatyczna w dodatku zepsuła mi mojego zęba!