lekarz Grazyna Bazyl-Wojcik

Pediatra

mój synek bardzo lubi Panią Doktor i chętnie do niej chodzi jak jest chory,Pani Doktor ma dobre podejście do dzieci, wszystko wytłumaczy, nie odmawia przyjęcia pacjenta jeśli ma komplet pacjentów w danym dniu, zleca szczegółowe badania,, Bardzo POLECAM Panią Doktor,

Śmiało można Panią Doktor stawiać za przykład innym lekarzom.Kompetentna,cudowne podejście do dzieci,poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentom przy czym dokładnie bada i określa sytuacje w przeciwieństwie do większości lekarzy mruczących sobie pod nosem.Jednym słowem ANIOŁ.

Cudowny pediatra!!!!!! Moje dzieci wrecz uwielbiaja chodzic do lekarza!!! Dziekuje ze pani jest:)

Pani doktor jest niezwykle ciepłą osobą, wyrozumiałą, cierpliwą. Poświęca dziecku tyle uwagi, ile potrzebuje, odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Rzeczowa, konkretna, uśmiechnięta. Mój syn dzięki niej lubi chodzić do lekarza.

Najlepszy pediatra na świecie:) Bardzo uprzejma, miła, godna zaufania:)

Najlepszy pediatra na świecie:) Bardzo uprzejma, miła, godna zaufania:)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Chełm"?

Przychodnia Nr 2
Połaniecka 11

ulica Zachodnia 37
22-100 Chełm

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89

I Armii W.P. 5/7