lekarz Grażyna Bebelska-Baran

Ginekolog

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Bardzo miła, delikatna podczas badania, uprzejma a do tego kompetentna. Doskonały ginekolog.

Centrum Medicover, Puławska. Polecam bardzo, już po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Nie było zbędnego gadania, wyczerpujace odpowiedzi, nie musiłam prosić się o skierowania, sama skierowła mnie na pabania profilaktyczne, o które to ja zawsze musiłam prosić lekarza.

Po raz pierwszy byłam w pełni zadowolona z wizyty u ginekologa. Pani doktor była cierpliwa, nie czułam wstydu lub zażenowania. Na pewno stanie się moją stałą ginekolozką.

A to moja ulubiona pani doktor. Rzetelna i kompetentna. Informacje przekazywane expresowo, odpowiedzi na pytania wyczerpujace i najwazniejsze bardzo miła osoba. :)

to dardzo dobry lekarz,miły,uczciwy,rzetelny.Pani doktor spełniła wszystkie moje oczekiwania.Na pierwszy rzut oka surowa i niedostępna po dwóch minutach szczerej rozmowy emanuje ciepłem i nieprawdopodobnym zrozumieniem. POLECAM BARDZO GORĄCO!!!DOTYCHCZAS NIEZADOWOLONA Z USŁUG GINEKOLOGÓW-MAŁGOSIA M.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana