Grazyna Bieganska-Zajac

Neurolog

tylko ona jedna podeszła do mnie jak do człowieka. mam 29 lat i słyszałam że jestem zbyt młoda zeby mi było ćoś poważnego. tylko ona wysłała mnie na badania. dla mnie to jest właśnie przykład prawdziwego lekarza z poświecenia.

powiem tak,zgrzeszyłbym jesli zle cos mialbym powiedziec na temat pani doktor,chodzę do niej juz dwa lata i zawsze z pelną kompetencją i uprzejmoscia mnie przyjmowała,szcególowa w badaniach itd,uprzejma,nigdy nie spławiala jak inni lekarze,po prostu lekarz z powołania i zycze jej wszytskiego dobrego.

Lekarz z powołaniem.Mądra kobieta .Leczy człowieka, a nie tylko jego chorobe. Polecam gorąco i serdecznie.

Lekarz z powołaniem.Mądra kobieta .Leczy człowieka, a nie tylko jego
chorobe. Polecam gorąco i serdecznie.

Leczę się u pani doktor kilka lat i brak mi po prostu słów by odpowiednio określić jakim jest lekarzem. Ja mówię do pani doktor że jest moim ANIOŁEM. Jest świetnym lekarzem, wspaniałym psychologiem( wiele razy podbudowała mnie ciepłymi słowami, gdy miałam chwile załamania w swojej chorobie), a przed wszystkim jest cudownym człowiekiem. Poświęca mnóstwo czasu i zainteresowania pacjentowi. Jest fachowcem w swojej dziedzinie. OGROMNY SZACUNEK I UZNANIE DLA PANI DOKTOR!!!!!

Dusza człowiek przemiła kobieta mało takich niestety lekarzy jak ta przesympatyczna kobieta POLECAM!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Konin"?

zoz konin
62-500 Konin