lekarz Grażyna Bułanowska

Lekarka niesympatyczna, lekceważąca i nie słuchająca co się mówi. Córkę u której wystąpiła temperatura z powodu infekcji dróg moczowych chciała leczyć lekami przeciwwirusowymi, bo stwierdziła infekcję wirusową (mimo, że kilkakrotnie zwracałam uwagę, że chodzimy z dzieckiem na basen, że nie ma żadnych objawów w postaci kataru ani kaszlu, tylko gorączka 40 stopni). Gdybym, jej posłuchała a nie skonsultowała tego z naszym pediatrą, pewnie doprowadziłabym do zapalenia nerek u dziecka. Ilość przepisywanych leków jest nieadekwatna do zachorowania, można by tylko nimi dziecko karmić od rana do wieczora (realizując receptę w aptece dziwiono się po co są leki, których działanie się dubluje). Potrafiła córce przy jednej infekcji przepisać np. dwa rodzaje kropli do nosa, które miały być podawane jedne po drugich. Trzeci raz kiedy ta lekarka miała okazję wykazać się względem moich dzieci, była infekcja mojego syna. Rozpoznając szmery w oskrzelach przepisała mu syrop przeciwwirusowy. Po kilku dniach od wizyty u pani doktor, będąc na wczasach musiałam szukać lekarza, bo stan dziecka się nie poprawiał. Lekarz do którego trafiłam, choć nie był pediatrą bardziej przejął się stanem dziecka i zastosował odpowiedniejsze leczenie. A przede wszystkim był zdziwiony, dlaczego ubezpieczone dziecko, leczone w ramach NFZ dostało leki które są refundowane na 100%. Od tamtego czasu, gdy pediatra dzieci jest na urlopie i mam do wyboru tą lekarkę na NFZ, wolę iść prywatnie, zapłacić za wizytę i mieć pewność, że dzieci zostaną wyleczone.

Pani doktor Bułanowska leczy trójke moich dzieci od 15 lat. Jest kompetentna, podchodzi do pracy z powolaniem. Zawsze mozna na Nią liczyc, nie naduzywa antybiotykow. Moje dzieci bardzo lubia do niej chodzic a ja mam do niej 100% zaufania. Zdecydowanie polecam!!!!

Jak do tej pory najlepszy lekarz do jakiego trafiłam z dziećmi (a sporo ich zaliczyłam). Jak na razie nie mam zastrzeżeń. Jeśli nie ma potrzeby, nie daje antybiotyków. Wybiera leki niedrogie, a jeśli zdarzy się lek droższy informuje, że można go dostać taniej, bo np. gdzieś jest w promocji. Zawsze zostawia kartkę z dokładnym opisem co, kiedy i jak podawać - co dla mnie osobiście jest ogromnym plusem. W razie potrzeby - dostępna pod telefonem. Przyjeżdża do domu. Same plusy :)Gorąco polecam. Moja ocena dotyczy tylko wizyt prywatnych.

Moja ocena dotyczy tylko wizyt prywatnych.

BARDZO DOBRA. MA DOBRE PODEJŚCIE DO DZIECKA. WIDAĆ ŻE JEST ROZSĄDNA I ŻYCIOWA. NIE CUDUJE. KONKRETNA. ODPOWIADA NA PYTANIA. PACJENT NIE MA WRAŻENIA ŻE ZADAJE GŁUPIE PYTANIE. GODNA POLECENIA. CENA WIZYTY TEŻ FAJNA.

Wspaniały lekarz, człowiek, fachowiec.

Wspaniały lekarz, człowiek, fachowiec.

Lekrka stawia trafne diagnozy w przypadku wizyty prywatnej jest bardzo miła ma czas dla pacjenta jej diagnozy sa trafne. W przypadku porad państwowych w przychodni jest niezwykle szybka wręcz ekspresowa na tłumaczenia nie ma za bardzo co liczyć choć co najważniejsze skuteczna. Ja polecam z czystym sercem dlamnie liczy się wynik leczenia a nie wygląd czy sposób bycia .

Bardzo dobry lekarz. Wysoka kultura osobista. Bardzo dokładnie bada. Zna sie na rzeczy. Leczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Polecam. Realizuje również wizyty domowe. Bardzo fajnie się z nią rozmawia. Jeszcze nigdy nie było tak żeby dziecko nie wyzdrowiało po jej diagnozie i leczeniu. Wspaniała.

Byłem u niej trzy razy z dziecmi pod nieobecnośc mojego lekarza niestety zawsze po tym musiałem iśc do innego lekarza ponieważ stan się nie poprawiał i zawsze inni lekarze zmieniali leki (dodatkowe koszty, wizyta + druga recepta), raz nawet lekarz kazał odstawic wszystkie leki przepisane rano (zastrzyki) za dwa dni dziecko było zdrowe. Już jej unikam, wolę od razu zapłacic.

Po urodzeniu dziecka ( moje pierwsze dziecko) chodziłam do tej Pani w przychodni i po bodajze 3 - 4 wizytach przepisałam sie do innego lekarza. Ta Pani jest niesympatyczna, byle szybko, nie pytac o nic bo gdy sie zaczęłam wypytywać to popatrzyła na mnie jak na nieuka ( nie jstem z wykształcenia lekarzem, a poza tym to moje pierwsze dziecko i to chyba zrozumiałe ze wszystko jest dla matki niepokojace i nie znane)i jak ja w ogóle moge o cos pytac i takie głupoty. Mozna było usmiechnąc sie i grzecznie ...

Ta Pani jest niesympatyczna, byle szybko, nie pytac o nic bo gdy sie zaczęłam wypytywać to popatrzyła na mnie jak na nieuka ( nie jstem z wykształcenia lekarzem, a poza tym to moje pierwsze dziecko i to chyba zrozumiałe ze wszystko jest dla matki niepokojace i nie znane)i jak ja w ogóle moge o cos pytac i takie głupoty. Mozna było usmiechnąc sie i grzecznie odpowiedziec.

cudowna lekarka, polecam, zawsze dobierze dobre leki, moja córeczka ją uwielbia, ma niesamowite podejście do dzieci, najlepsza lekarka, do jakiej trafiliśmy