lekarz Grażyna Cichalewska

Podziwiam Panią Doktor za fachowe podejście i szybką diagnozę w każdym przypadku. Nigdy się nie zawiodłam. Mam porównanie do innych lekarzy z racji bycia mamą trójki dzieci. Dodatkowo na plus - rzadko kto potrafi tak efektywnie wykorzystać krótki czas jaki wyznaczają kierownicy przychodni na wizyty. Przy Pani Doktor czujemy się bezpiecznie.

Świetny lekarz! Słucha co się do niej mówi, zwraca uwagę na szczeguły. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor każdej mamie!

Pani doktor jest cudowną szybko ocenia co jest dziecku i nie jest nudna jak flaki w oleju szybko i na temat. Jestem zadowolona. O moja dwójkę dba bardzo dobrze. Jest bardzo wrażliwa jeśli chodzi o małe dzieci. Gdy synek był szczepionka jak 6 mc maluch p. Doktor przyszła i mu śpiewała i zagadywał żeby nie płakał. Rewelacją POLECAM!!!

Wizyta u dr Cichalewskiej: potrzebne było skierowanie do chirurga dziecięcego na kontrolę oparzenia które zresztą miało miejsce w innym mieście. Pani doktor wypisała skierowanie widząc zabandażowaną rękę dziecka i słysząc relacje moją z zaistniałej sytuacji. Wizyta trwała minutę. Zastanawiam się czy lekarz pediatra nie powinnien przed wypisaniem skierowania obejrzeć dziecka, tego miejsca poparzenia, a może tam się dzieje coś złego, źle się goi..., a ja - mama, idę w sumie do lekarza a nie do urzędu po papierek... Wizyty krótkie, konkretne, ma się wrażenie, że pani doktor jest wiecznie zmęczona, zniechęcona a pacjęci jej przeszkadzają. Trzeba się upominać o np badanie na krew czy mocz - takie profilaktyczne raz na rok, czy dwa lata do zrobienia. Z dzieckiem nie rozmawia wogóle, nie nawiązuje kontaktu. Nic się strasznego niby nie wydarzyło, ale szukamy nowej pani doktor, poprostu takiej która bedzie zarówno kompetentna, profesjonalna, oddana i przy tym najzwyczajniej w świecie miła.

jest to najlepszy pediatra, jakiego znalazłam dla dwójki moich dzieci. korzystałam z usług Pani Doktor przez pięć lat, gdy mieszkałam we Włochach. Zawsze świetnie stawiała diadnozę. Jeśli była potrzeba przyjezdżała na wizyte domową, nawet wtedy gdy skończył jej się czas przyjęć.

nigdy nie ma problemu,jak potrzebuje skierowanie ,czy zrobienie badań dziecku.

nigdy nie ma problemu,jak potrzebuje skierowanie ,czy zrobienie badań dziecku.