Grażyna Gabor

Pani doktor leczy moje dzieci już od 13 lat i ani razu nie zawiodła mojedo zaufania jakim Ją darzę. Profesjonalista pod każdym względem. Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu rodzicowi.

gorąco polecam wspaniały pediatra!bardzo sympatyczna i ma wspaniałe podejście do dzieci bardzo dokładna i kompleksowo podchodzi do każdego problemu zdrowotnego jeszcze raz gorąco polecam !

Pani Grażyna Gabor jest najwspanialszym lekarzem jakiego znam. Mojego Piotrusia leczy od jego urodzin. Jeszcze nigdy sie na niej nie zawiodłąm - jest kompetentna, mądra, odpowuiedzialna, zawsze ma na celu dobro dziecka. Jest wspaniałym lekarzem i cudownym człowiekiem. Nie jestem w stanie tutaj opisać wszytkich jej cech - zabrakłoby miejsca. Zawsze pomoże, zawsze doradzi. Nigdy nie spotkałam jeszcze takiego wspaniałego lekarza!!!!

Nie jestem w stanie tutaj opisać wszytkich jej cech - zabrakłoby miejsca.

rewelacja, moja córcia trafiła w bardzo ciezkim stanie na prywatny dyzur, bo nikt nie chciał jej przyjac, dotychczasowy lekarz, który nas prowadził na moje prosby o pryzjecie, rade, cokolwiek, bo dziecko (1,5 r) miało temperature raz 34,5 za chwole 38,5 i znowu spadek i znowu wzrost co kilka minut, a do tego zaczynała sie dusic, juz nie mogła oddychac odpowiedział, o wie Pani dzieci choruja, nie przyjme, nawet nic nie doradził. Trafiłam do niej przez przypadek i bogu dziękuje, że właśnie do niej, od razu nas przyjeła, skierowała do szpitala i bardzo bardzo dobrze opiekowała sie nia na oddziale, wielokrotnie przychodziła sprawdzac jej stan w ciagu dyzuru i wtedy kiedy dyzuru nie miała zagladała. Moje dziecko podpięte pod pompy, kroplówki, tlen... dwie doby były dramatyczne, stan mojej córki poprawił sie dzięki jej szybkiej diagnozie i doskonale dobranych lekach, i mój stan psychiczny dzięki spokojowi Pani doktor i wyjaśnieniu wszystkiego był na dobrym poziomie, spędziłysmy w szpitalu Narutowicza na jej oddziale 11 dni. Wszyscy na oddziale bardzo się starali nam umilić ten czas, pielęgniarki, pani Ala, Gosia i inne, których imion nie pamiętam bardzo profesjonalnie podchodziły do swoich obowiązków i zarazem tworząc przemiłą atmosferę na oddziale.
A wracając do Pani doktor Gabor - to najlepszy pediatra jakiego dane było mi spotkać o jakim dane było mi słyszec. Kiedy opowiadałam kolezankom jak ona poświęca się dla małych pacjentów wszystkie szeroko otwierały buzie i nie chciały mi wierzyc.

Szczerze polecam. Oby więcej było takich lekarzy.

Szczerze polecam. Oby więcej było takich lekarzy.

Bardzo dobra lekarka ,polecam.Pozytywnie podchodzi do pacjentów.

Bardzo dobra lekarka ,polecam.Pozytywnie podchodzi do pacjentów.

Podałam koszt wizyty domowej w sytuacji nagłej.

Podałam koszt wizyty domowej w sytuacji nagłej.

Drodzy Rodzice swoich Pociech! Osobiście polecem gorąco Panią dr Grażynę Gabor jako kompetentnego lekarza. Pani Doktor leczyła (głównie z infekcji, ale nie tylko) przez pierwsze 5 lat życia moje dziecko w klasyczny, ale skuteczny sposób. Z Panią Doktor zetknęłam się, gdy moje 3,5 mies. dziecię, diagnozowane wcześniej przez dwóch lekarzy, którzy dziecku będącemu "na piersi" aplikowali antybiotyk w płynie, zamiast zastrzyków, było coraz bardziej chore. Dziecko nabawiło się zapalenia oskrzeli, które postępowało lawinowo, do tego stopnia, że zaaplikowane przez Panią Doktor zastrzyki nie zdążyły już uchronić maleństwa przed zapaleniem płuc. ...

Drodzy Rodzice swoich Pociech!
Osobiście polecem gorąco Panią dr Grażynę Gabor jako kompetentnego lekarza. Pani Doktor leczyła (głównie z infekcji, ale nie tylko) przez pierwsze 5 lat życia moje dziecko w klasyczny, ale skuteczny sposób. Z Panią Doktor zetknęłam się, gdy moje 3,5 mies. dziecię, diagnozowane wcześniej przez dwóch lekarzy, którzy dziecku będącemu "na piersi" aplikowali antybiotyk w płynie, zamiast zastrzyków, było coraz bardziej chore. Dziecko nabawiło się zapalenia oskrzeli, które postępowało lawinowo, do tego stopnia, że zaaplikowane przez Panią Doktor zastrzyki nie zdążyły już uchronić maleństwa przed zapaleniem płuc. Nawet w szpitalu lekarzom ciężko było córkę wyprowadzić z tego "zabagnionego" zapalenia. Ale udało się. Potem już tylko było dobrze. Kolejne infekcje były wyłącznie pod kontrolą P. Doktor. Algorytm postępowania klasyczny: dokładne badanie dziecka (wywiad z rodzicem, badanie: osłuchowo, a potem: gardło, brzuszek, nosek, uszka. Jeśli nie było potrzeby - nie aplikowała antybiotyku (czasem na drugi-trzeci dzień rozwinęły się w pełni objawy choroby, wówczas antybiotyk był konieczny - zawsze o tym decydowała Pani Doktor. W założonym przeze mnie zeszyciku był opis każdej choroby z zapisanymi lekami, więc łatwo było sprawdzić, które anybiotyki i kiedy były aplikowane. Poza tym istotna rzecz: należało stosować się ściśle do wskazówek P. Doktor - jeśli np. do noska aplikacja 3 razy dziennie - to trzeba to było robić, a nie odstepować, bo dziecko nie lubi czy boi się. Wszystko dokładnie stosowałam. I to się sprawdziło! Bardzo często nie musiałam nawet jechać (czy wzywać Panią Doktor) na wizytę kontrolną! Dzisiaj córka ma 12 lat, my mieszkamy w stolicy i naprawdę z sentymentem i wielkim szacunkiem wspominamy Panią Doktor. Często zastanawiam się ze smutkiem, że tak trudno znaleźć dobrego lekarza (jakiejkolwiek specjalności). Dobrze, że wtedy trafiliśmy na Panią Doktor.

Ja nie mogę polecić pani doktor, Co prawda jest miła, ale wizytę nieładnie mówiąc "odwala". Kiedy powiedziałam co mnie niepokoi, stwierdziła że za dokładnie wszystko analizuję i że nie widzi tu żadnego problemu, natomiast problem był i niewychwycony na początku rozwinął się w poważniejszą infekcję. Zero informacji na temat badania. Zetknęłam się z panią doktor kilka razy - w przychodni, w szpitalu i prywatnie i naprawdę - z czymś większym niż katar radzę iść gdzie indziej:(

Polecam ten gabinet. Rzetelne i dokładne badanie. Celowane leczenie( bez nadużywania antybiotyków kiedy nie ma takiej potrzeby).Bardzo miła lekarka.