Grażyna Gabor

Pediatra

Pani doktor leczy moje dzieci już od 13 lat i ani razu nie zawiodła mojedo zaufania jakim Ją darzę. Profesjonalista pod każdym względem. Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu rodzicowi.

gorąco polecam wspaniały pediatra!bardzo sympatyczna i ma wspaniałe podejście do dzieci bardzo dokładna i kompleksowo podchodzi do każdego problemu zdrowotnego jeszcze raz gorąco polecam !

Pani Grażyna Gabor jest najwspanialszym lekarzem jakiego znam. Mojego Piotrusia leczy od jego urodzin. Jeszcze nigdy sie na niej nie zawiodłąm - jest kompetentna, mądra, odpowuiedzialna, zawsze ma na celu dobro dziecka. Jest wspaniałym lekarzem i cudownym człowiekiem. Nie jestem w stanie tutaj opisać wszytkich jej cech - zabrakłoby miejsca. Zawsze pomoże, zawsze doradzi. Nigdy nie spotkałam jeszcze takiego wspaniałego lekarza!!!!

Nie jestem w stanie tutaj opisać wszytkich jej cech - zabrakłoby miejsca.

rewelacja, moja córcia trafiła w bardzo ciezkim stanie na prywatny dyzur, bo nikt nie chciał jej przyjac, dotychczasowy lekarz, który nas prowadził na moje prosby o pryzjecie, rade, cokolwiek, bo dziecko (1,5 r) miało temperature raz 34,5 za chwole 38,5 i znowu spadek i znowu wzrost co kilka minut, a do tego zaczynała sie dusic, juz nie mogła oddychac odpowiedział, o wie Pani dzieci choruja, nie przyjme, nawet nic nie doradził. Trafiłam do niej przez przypadek i bogu dziękuje, że właśnie do niej, od razu nas przyjeła, skierowała do szpitala i bardzo bardzo dobrze opiekowała sie nia na oddziale, wielokrotnie przychodziła sprawdzac jej stan w ciagu dyzuru i wtedy kiedy dyzuru nie miała zagladała. Moje dziecko podpięte pod pompy, kroplówki, tlen... dwie doby były dramatyczne, stan mojej córki poprawił sie dzięki jej szybkiej diagnozie i doskonale dobranych lekach, i mój stan psychiczny dzięki spokojowi Pani doktor i wyjaśnieniu wszystkiego był na dobrym poziomie, spędziłysmy w szpitalu Narutowicza na jej oddziale 11 dni. Wszyscy na oddziale bardzo się starali nam umilić ten czas, pielęgniarki, pani Ala, Gosia i inne, których imion nie pamiętam bardzo profesjonalnie podchodziły do swoich obowiązków i zarazem tworząc przemiłą atmosferę na oddziale.
A wracając do Pani doktor Gabor - to najlepszy pediatra jakiego dane było mi spotkać o jakim dane było mi słyszec. Kiedy opowiadałam kolezankom jak ona poświęca się dla małych pacjentów wszystkie szeroko otwierały buzie i nie chciały mi wierzyc.

Szczerze polecam. Oby więcej było takich lekarzy.

Szczerze polecam. Oby więcej było takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków