lekarz Grażyna Jakubowska-Gillert

Pani doktor słuchała co mówię, szybko postawiła diagnozę, trafną oczywiście.Był jeden problem,bo musiała więcej czasu poświęcić komputerowi niż mi, gdyż nie mogła dostać się do domeny (jakieś problemy z serwerami), co jak zaznaczyła zdarza się nie pierwszy raz. Przez tą sytuację poczułam się jakby mniej mi poświęcała uwagi, a skupiała się na "papierkologii". Na końcu wizyty podkreślała,żebym nie zapomniała przyjść do niej jak skończą się tabletki, aby ustalić co dalej.Ogólne wrażenie pozytywne, jest konkretna, śmiało mogę polecić tego lekarza.

Wizyta nieco opóźniona, ale Pani Doktor w porządku, z zainteresowaniem wysłuchała problemu. polecam

Przy pierwszym kontakcie z pacjentem budzi zaufanie. Spokojna, umiejąca słuchać pacjenta. Polecam.