dr n. med. Grażyna Komarow-Wieliżska

2,7
2,6
2,4
2,5

Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami. Pani hmmm... doktor... bardzo niemiła, nieprzyjemna, wręcz opryskliwa. Poszłam do niej pierwszy raz i na pewno ostatni. Chciałam wykonać badanie, cytologię i dostać skierowanie na USG piersi, po czym usłyszałam, że jestem u niej pierwszy raz i na co ja liczę, że chcę dostać pełny pakiet badań. I UWAGA, że najpierw muszę na to zarobić. Żenada. W życiu nie spotkałam się z takim podejściem lekarza. Koniec końców skierowanie wystawiła, ale nic na temat mojego badania się nie dowiedziałam. Po jej zapytaniu o ostatnią miesiączkę wyciągnęłam telefon, żeby podać jej datę, zostałam zrugana, że mogłam się przygotować na to w poczekalni, a nie gadać z innymi pacjentkami. I że lekarza krew zalewa kiedy pacjentki przy nim sprawdzają datę, powinny zrobić to już w poczekalni. Badanie było bolesne, a Pani niezbyt delikatna.

Pani doktor mało sympatyczna, nie potrafiła znaleźć zarodka twierdząc że to dopiero 4tc podczas gdy tego samego dnia u innego lekarza zarodek miał ponad 1cm (7tc), nie muszę pisać że wizyta u pani doktor zamiast uspokoić tylko mnie zestresowała. Dodatkowo pani doktor komentowała czas zajścia w drugą ciążę (że szybko, mimo iż miałam zgodę od lekarza) oraz miejsce pracy (o które sama wcześniej zapytała). Nie polecam, napewno już tam nie wrócę

Niesympatyczna, wulgarna, wręcz chamska do granic możliwości. Opryskliwa, zwyzywała mnie(!). Nic nie tłumaczy, ale nie szczędzi oszczerstw. Co do jej kompetencji - przepisała mi złą receptę. Co tu dużo mówić.

Zgadzam sie ze wszystkimi krytycznymi ocenami pracy wyzej wymienionego lekarza. Dr Komarow doswiadczylam osobiscie jako osobe wulgarna, obrazliwa, niepanujaca nad wlasnymi emocjami. Bada niedokladnie i niefachowo, nieudzielajac przy tym zadnych konkretnych informacji odnosnie stanu zdrowia pacjentki. Jej zachowanie zalezy od pory dnia, jesli wiec jakas kobieta w ciazy ma (nie daj Bog) dolegliwosci o poznej porze, to najlepiej zeby sie nastawila na natychmiastowe przyjecie do szpitala, bo "pani doktor" nie lubi byc budzona, aby podjac sie jej zbadania!!!! (bazuje tu na wlasnym doswiadczeniu). Fakt, ze ktos duzo pracuje, wcale nie usprawiedliwia nietaktownego i pozbawionego szacunku do innych ludzi zachowania (sama tez duzo pracuje i jeszcze nigdy nie obrazilam zadnego z moich uczniow tylko dla tego, ze bylam przemeczona!). Byc moze zachowuje sie "pani doktor" w stosunku do prywatnych pacjentow zupelnie inaczej, ale lekarzem nie jest sie przeciez tylko dla pewnej grupy pacjentow, ale dla wszystkich i wedlug tych samych regul zachowania i traktowania! Odradzam kazdemu tego lekarza, a w podobnych (wyjatkowych) sytuacjach jak moja radze skonsultowanie sie z innym lekarzem.

Wizyta przebiega szybko i sprawnie. Chodzę już od jakiegoś czasu i najdłużej kiedy musiałam czekać na wejście to było jakieś 20 min. Bywa surowa, ale taka już jest, należy się nie przejmować, a wszystko będzie ok. Jeśli mam jakieś pytania czy wątpliwości - zawsze dostaję wyczerpującą odpowiedź. Polecam.

Polecam.

mam dzieki niej wspanialego synka ,ale zrujnowala mi zycie niekompetetne opinia na temat choroby mojej matki i jej przyczyny ,kto w dzisiejszych czasach wierzyc moze w taka bezdenna bzdure ze ma sie nowotwora ''przez kogos'' rodzina mnie nienawidzi i nie moglam byc na pogrzebie matki ,moze to jest bardzo osobista opinia ,ale jednak swiadczaca o braku kompetencjii

Niech punkty mojej opinii posłużą za ocenę tej osoby trudno to nazwać ale po prostu dno. Odradzam każdemu nie wiem czy iść z tym jeszcze do ordynatora po to zakrawa na kpinę

Nie jest lekarzem z powołania. Bada pacjenta jak za karę, a przecież sama wybrała ten zawód. Jest osobą nie miłą, krzykliwą. Czułąm sie bardzo zle bedac jej pacjentka, nic nie tlumaczy tylko krzyczy lub ma pretesje.

Bardzo dobry lekarz. Dzięki niej mam zdrowego synka mimo wcześniejszych dużych problemów (chodziłam do wielu lekarzy i bezradnie rozkładali ręce). Jest osobą konkretną i zdecydowaną. Jeżeli stosuje się do jej zaleceń jest miła i wszystko wyjaśni.Naprawde polecam.

Polecam panią doktor, jest to osoba bardzo mila i kompetentna. Cierpliwie wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą o każdej porze.Nie zamieniłabym jej na innego lekarza.