lekarz Grażyna Komnata-Gajda

Lekarz medycyny pracy, Ginekolog położnik

Ciąża prowadzona prywatnie, w 8 miesiacu podczas jednej z wizyt pocałowałam klamkę ponieważ nikt nawet nie poinformował o zamknięciu gabinetu na czas choroby Pani ginekolog. Całe szczęście zostałam skierowana przez położną do innego lekarza ponieważ jak się okazało szyjka znacznie się skróciła i musiałam być hospitalizowana. Badania podstawowe w ciazy nie zlecone w czasie, brak informacji o suplementacji tak ważnej w ciazy, brak wagi w gabinecie i wpisywanie dodatkowych kilogramów na oko. Decydując się na ciążę prowadzoną prywatnie liczyłam na fachową opiekę, niestety bardzo się zawiodłam.

Pani dr to najlepszy lekarz którego spotkałam w swoim życiu.Ogromne zaangażowanie,ogromną wiedzą,życzliwa,uprzejma.Polecam każdej kobiecie!

Pani doktor Grażyna Komnata-Gajda, to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Jest niezwykle taktowna i delikatna podczas badań ginekologicznych. Jest bardzo uprzejma, cierpliwa, odpowiada na wszystkie pytania, szczegółowo objaśnia wyniki badań. a przede wszystkim posiada ogromną wiedzę !!

Najlepszy ginekolog w całym Krakowie !!! Pani Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, bardzo kompetentna i rzeczowa, miła i sympatyczna, bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, poświeca tyle czasu ile jest potrzeba, bez wzgledu na kolejke pod gabinetem.LEKARZ GODNY POLECENIA !!! Przyjmuje w Krakowie na ul. Bosaków 11, w gabinecie prywatnym FEMINA, ceny bardzo przystepne jak na Krakow.