lekarz Grażyna Kot

Reumatolog

Pani dr b.życzliwa i wnikliwie analizująca problemy pacjenta. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście, zaskakująco głęboka analiza i szukanie przyczyn choroby.

Podziękowanie dla pani doktor Grażyny KOT za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania - pacjentka Bożena Reszke

Robi dobre wrażenie ale przy leczeniu przewlekłej choroby to za mało. Sama rozmowa i życzliwość nie wystarcza. Dopiero po zmianie lekarza można porównać, że poza miłą rozmową niewiele ma do zaoferowania. A RZS trzeba leczyć porządnie i to od początku...

Serdecznie dziękuję Pani doktor za opiekę nad mężem . Wspaniały lekarz, kompetentna, z ogromną wiedzą. Oprócz pacjenta widzi również człowieka. Życzę Pani doktor dalszych sukcesów w tej trudnej i odpowiedzialnej pracy. H. Nęcka

H. Nęcka

Od niedawna jestem pacjętką Pani doktor i polecą ją jako fachowca i naprawdę dobrego człowieka, który ma w interesie przede wszystkim dobro pacjenta. Jestem jej niezmiernie wdzięczna za opikę.

Obok wymienionych zalet Pani doktor jest wspanialym czlowiekiem. Szczerze polecam. Jestem pod opieka Pani doktor od lat i bardzo dziekuje losowi, ze do niej trafilam Wdzieczna Pacjentka

Obok wymienionych zalet Pani doktor jest wspanialym czlowiekiem.
Szczerze polecam.
Wdzieczna Pacjentka

Prawdziwy lekarz z powołania, nie tylko z ogromną wiedzą i doświadczeniem ale również, a moim zdaniem przede wszystkim, wspaniały człowiek, który dba o swoich pacjentów, daje im wsparcie i poczucie bezpieczeństwa w tej okropnej chorobie. Nie wiem ilu pacjentów zawdzięcza Pani dr Grażynie Kot powrót do normalnego życia ale jestem przekonana, ze jest ich sporo.