lek. med. Grażyna Kowalska

Neurolog

Obcesowa wrecz niemila osoba. Zero empatii,uwazam ze ta pani nie powinna byc lekarzem. Uwagi ktore od niechcenia powiedziala o chorobie powoduja placz u 81 latka. Wstyd.

Znakomity specjalista ! Pani Doktor pomogła mi 6 lat temu i od tamtej pory jest wszystko dobrze ! Polecamy wszystkim którzy maja ciężkie bardz trudne do zdiagnozowania problemy neurologiczne Pani doktor napewno zleci bardzo duzo badan ale bedzie szukać źródła choroby aż je znajdzie !

Nieuprzejma, niekompetentna. Na pytanie o skutki uboczne bądź ryzyko punkcji lędźwiowej, powiedziała tylko bezczelnie: "nie ma". Krzycząca o objawach i chorobie w szpitalu na korytarzu do drugiego lekarza. Pytam się również skąd tytuł doktora, jak po angielsku marnie mówi... Nie polecam.

Polecam Panią Doktor Grażynę Kowalską każdemu.Osoba o dużej empatii,kompetentna i bardzo miła w kontakcie.Byłam zachwycona Jej podejściem do pacjenta jak do osoby.Bardzo dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę

bardzo fajna Pani doktor profesjonalizm w 100% super podejscie do pacjenta potrafi wytlumaczyc po ludzku o co chodzi co dolega naprawde polecam :)

Bardzo dobry specjalista stawiający trafne diagnozy .Byłem u pani doktór wielokrotnie i zawsze spotkałem się z empatią z jej strony i zrozumieniem.Być może niepochlebne opinie o Niej wynikają z faktu iż na pieczątce ma napisane oprócz specjalizacji podstawowej dodatkowo specjalność -psychiatra

Pani doktor kompetentna ,szybka,potrafiaca wytłumaczyc pacjentowi co się z nim dzieje,bardzo polecam !!

OBCESOWA,Z ZACHOWANIA NIE UPRZEJMA,BRAK KOMPETENCJI I PROFESJONALIZMU.CZLOWIEKA I JEGO CIERPIENIE TRAKTUJE JAK WOREK TRENINGOWY.NIE WNIKA W CHOROBE I JEJ NIE DIAGNOZUJE.