dr n. med. Grażyna Krupa

Diabetolog

Zapraszam do korzystania z nowo otwartej Poradni Diabetologicznej w Gliwicach (przy ulicy Średniej 10), gdzie udzielam wysoko profesionalnej opieki w ramach NFZ. Do realizacji wizyty niezbędne jest skierowanie od lekarza POZ.

Zapraszamy również na wizyty do gabinetu prywatnego w Zabrzu na Placu Wolności 4 (przy salonie optyka). Przyjmujemy pacjentów na konsultacje z zakresu diabetologii, gastroenterologii jak i ogólnie internistyczne. Gabinet realizuje tylko wizyty prywatne - bez umowy z ...

Miałam dzisiaj przyjemność być zapisana do pani doktor Krupa , i zostałam poddana testowi na Covid Niestety jestem pozytywna . Lekarka niesympatyczna , stwierdziła że nie muszę mieć L4 ,😳ponieważ prowadzę działalność i ZUS mi nie wypłaci za zwolnienie . Gdy powiedziałam ,ze potrzebuje ponieważ opłacam składki i jestem chora i nie mogę pójść do pracy i ze ZUS płaci od pierwszego dnia ,to coś FUKŁA pod nosem ,ze płace coś innego 😳(nowość )🤣 Dlatego postanowiłam opisać tą sytuacje ,ponieważ jest to dla mnie bulwersujące jak mogą taki zgorzkniały i ...

Niestety jestem pozytywna .

Dlatego postanowiłam opisać tą sytuacje ,ponieważ jest to dla mnie bulwersujące jak mogą taki zgorzkniały i antypatyczny człowiek leczyć chorych.?!
Przecież chodzi o ludzkie życie !!!
Dlaczego u tej pani taka obojętność ???
Może wypalona zawodowo a może juz czas pani doktor w domu posiedzieć a nie leczyć chorych pacjentów ?!

Mój pierwszy diabetolog i najgorszy. Pamiętam jak po pierwszej wizycie popłakałam się. Zero empatii i normalnego podejścia do pacjenta. Niemiła, nie patrzy w oczy rozmawiając, nie daje dość do słowa i traktuje wszystkich jak najgorsze zło. Nie zleciła mi krzywej cukrowej, obrzuciła stosem ulotek i kazała się douczyć. Nie umiała mi sprecyzować typu cukrzycy i dawała tabletki,po których źle się czułam. Na ostatniej wizycie jadła sobie ciasto i kazała sobie czekać,aż skończy. Niektórzy powinni zmienić zawód.. Na pewno nie jest to lek.z powołania. Nie polecam!

Pani Grażyna Krupa to uzdrowicielka , cudownie mnie uzdrowiła , jest biegłym w zakresie diabetologii i bardzo mi jest przykro że muszę to napisać ale ta lekarka uważa że jak ktoś jest młody i choruje to jest symulantem . Kobieta w ogóle nie słucha co się do niej mówi a co dopiero potrafi uzdrowić chorego . Sprawia wrażenie osoby bardzo zainteresowanej chorym jednak potrafi uzdrowić każdego , pomimo wielu opinii specjalistów nie bierze pod uwagę . nie polecam i dobrze że ta pani nie leczy mnie szkoda czasu i nerwów ...

nie polecam i dobrze że ta pani nie leczy mnie szkoda czasu i nerwów i mówienia po sto razy tego samego .