lek. dent. Grażyna Kurzynalek. dent. Grażyna Kurzyna - zdjęcie profilowe

lek. dent. Grażyna Kurzyna

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie, który w 1997 r. ukończyłam z wyróżnieniem. Staże podyplomowy i specjalizacyjny odbywałam w Katedrze i Klinice Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie.

Stale doskonalę swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych.

Głównie zajmuję się stomatologią estetyczną, protetyką, implantoprotetyką oraz odbudową zwarcia.

Super Pani doktor świetne połączenie profesjonalizmu, delikatności i taktu. Polecam każdemu kto chce być dobrze leczony.

Profesjonalistka, stale zwiększająca swoje kompetencje, kulturalna, życzliwa i z poczuciem humoru. Leczy mnie i moich najbliższych. Polecam z całego serca :)

Do Pani Doktor chodzimy od lat całą rodziną- nigdy nie było żadnych problemów, a do tego zawsze uprzejma, życzliwa i uśmiechnięta. Z czystym sercem polecam!

Pełen profesjonalizm, Doktor nie tylko wie co robi i robi to doskonale ale też od razu budzi zaufanie przez co wizyta staje się od razu inna. Mogę polecić zawsze i każdemu. Dziękuję jak umiem.

Polecam każdemu tą Panią doktor, od pierwszej wizyty można jej zaufać. Pani doktor od samego początku do końca wykazuje pełen profesjonalizm! Nie wyobrażam sobie już leczenia u innego stomatologa!

Polecam panią Doktor - robiłem u niej protezę na implantach. Wspaniały stomatolog, uczciwa i perfekcyjna w działaniu. Leczymy się u niej cała rodziną.