Grażyna Lebiecka

Dzięki Pani Lebieckiej noga już mnie nie boli .Dziekuje

Dzięki Pani Lebieckiej noga już mnie nie boli .Dziekuje

co można powiedzieć lekarz powinien pomagać a nie szkodzić .

co można powiedzieć lekarz powinien pomagać a nie szkodzić .

Bardzo dobry lekarz, sympatyczna z podejściem do dzieci, bez konieczności nie przepisuje antybiotyków POLECAM

Polecam zdecydowanie. Leczy mnie od urodzenia a teraz mojego synka. Fachowa wiedza medyczna, zanim przepisze antybiotyk dla maluszka zastanawia sie nad innymi koncepcjami, nie naraża małego na niepotrzebne stresy i badania, interesuje się synkiem, pamięta jego imię bez zaglądania w kartę, przyjmuje wizyty domowe. Polecam bo żadko się zdarza taki lekarz z powołania

Nie polecam tego lekarza, jest nie przyjemna , nie potrafi wytłumaczyć choroby dziecka, najlepiej w ciszy wypisać receptę i po sprawie. Dziwię się rodzicom którzy chodzą ze swoimi pociechami do tej Pani doktor.