Grażyna Majewska

1,7
1,7

lekceważace podejście do pacjenta wynikające ze zmian nastroju Pani dr.?!!!!nie polecam już nigdny tam nie pójdę!!!

Poszłam do tej pani ginekolog z problemem nieregularnego okresu, przez pół roku przyjmowałam tabletki na wyregulowanie. Po odstawieniu leków nadal było nie regularnie. Pani doktor nie przyszło do głowy że może te nieregularne okresy wywołane są czymś innym. Gdy poszłam do innego ginekologa już na 1 wizycie wykrył 2 torbiele na jajniku.

miałam okazję korzystać z obu form wizyt, nie polecam zapisywania się do tej Pani na NFZ.