lekarz Grażyna Mąkosa

Wenerolog, Dermatolog

Pani Doktor miła i cierpliwa. Wizyta była przyjemna. Szybko zdiagnozowała mnie i pomogła. Gabinet bardzo elegancki,

Polecam, doktor z dużym doświadczeniem. Trafna diagnoza i szybko mi pomogla wyleczyć problem. Spokojne i rzeczowe podejście

Profesjonalne podejście. Bardzo polecam. Na wizycie doktor zaangażowana i wyjaśniła wszystko jak należy.

Polecam. Kompetentna i z dużym doświadczeniem. Doktor postawiła prawidłową diagnozę i wyleczyła mnie.

Tragedia tragedia szok nie daj Boze do tego lekarza strata czasu szkoda zdrowia .Lepiej kupic sobie pożądny krem w drogerii."Komunistyczny "lekarz

Lekarz z dużym doświadczeniem, inteligentna, rozumiejąca problemy pacjentów, cierpliwa nawet dla sfrustrowanych buraków. Życzę jej cierpliwości i wytrwałości

Pani Doktor notorycznie się spóźnia, umówiony termin zabiegu przekłada na kolejny termin (miesiąc czekania) i bezczelnie potrafi oskarżyć pracującego rodzica o brak czasu dla dziecka! Nie polecam!

nie polecam!!! Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam, potrafi obrażać ludzi i sie tym nie przejmuje!!!

Super, zero zastrzeżeń. Uprzejma, mega cierpliwa i miła, kompetentna Pani Doktor. Dokładnie mnie zbadała, wypytała o wszystko. Polecam!

Lekarza odradzam,naprawdę takich lekarzy nie powinni dopuścić do zawodu!!!!Pani doktor mocno pomyliła się z zawodem.Po pierwsze samo czekanie,pomimo iż godzina umówiona inna,to 1,5h czekania aż wielce przyjmie. Następnie przychodzę z problemem skórnym a ona na wstępnie odsyła mnie gdzie indziej,nawet nie rozbierając,nie oglądając problemu.Gdyby nie fakt,że specjalnie dojechałam z innego miasta, pewnie wyszłabym od niej z hukiem.W końcu zaczęła oglądać mój problem skórny i kilka razy musiałam jej powtarzać co mi jest,było bo miała problem z zapamiętaniem,w konsekwencji powiedziała,że podejrzewa łuszczycę,gdzie łuszczyca do wysypki alergicznej się ma!!!!!!to był szok!!!oczywiście mówiłam jej co stosowałam jakich kremów,naprowadzałam ją że może od tego,a ona jakby mnie nie słuchała. Prawdopodobnie mam uczulenie na maść,ale co ma uczulenie ma maść z poważną chorobą jaką jest łuszczyca!!!!!Pani doktor mocno powinna się zastanowić zanim cokolwiek powie!!!!!Naprawdę takiego lekarza nie powinni dopuścić do leczenia ludzi.