lekarz Grażyna Martini-Kamińska

2,1
2,1
1,8
1,9

Podczas dzisiejszej wizyty usłyszałam kilka słów nie na miejscu, które nie były celem wizyty, między innymi, że powinnam wypisać dziecko ze żłobka bo jest chorobliwe. Dwulatek złościł się i lekko płakał podczas badania, ale obyło się bez większych płaczów i histerii. Gdy wychodziłam pochwaliłam dziecko że był bardzo dzielny, na co pani doktor niestosownym glosem odpowiedziała że raczej nie bardzo dzielne. Bardzo mnie to zdenerwowało, bo sam fakt że skomentowała to w taki nieuprzejmy sposób, nie świadczy o nie dobrze jako lekarzu i to dziecięcym. Odpowiedzialm stanowczo że jak na dwulatka był bardzo dzielny, pożegnałam się i wyszłam z gabinetu. Nigdy więcej nie chce wracać do tej pani, bo nie ma podejścia do ludzi a tym bardziej do dzieci. Dodam że wizyta była prywatna i nie spodziewałam się ze wyjdę z niej jedynie z niepotrzebnymi nerwami.

Pani doktor niezwykle szorstka w odbiorze. Wizyta kompletnie bezcelowa. Szkoda czasu, nie polecam. Przedstawiłem przyczynę skierowania do laryngologa, a pani uznała, że ona sama zdecyduje jaki jest problem. Ostatecznie nie otrzymałem kompletnie nic, poza sugestia aby umówić kolejną wizytę za jakiś czas.

Lekarz bez podejścia do dzieci, traktujacy dorosłych i dzieci z góry. Brak zainteresowania dokumentacją medyczną, następnie ma pretensje,że nie przekazałam że wizyta ma być kwalifikacją do zabiegu, choć skierowanie miała przed nosem. Tak samo gdyby spojrzała do dokumentacji którą podsunęłam. Wywiad zrobiony niedokładnie, byle szybko zbadać i odesłać do domu. Niesympatyczna, arogancka, nie polecam!

Nie polecam!!! jest nieuprzejma, opryskiwa bezczelna i bez podejścia do pacjentów.Podczas wizyty ciężko cokolwiek się dowiedzieć a w przypadku zadawania pytań odpowiada zdawkowo wręcz z pretensjami że ktoś chce zapytać o stan zdrowia dziecka.Żenada i porażka!! Nie polecam i dziwię się że mimo tak niskiej opinii ona dalej przyjmuje w poradni bo leczyć na pewno nie leczy

Nim trafiłam do pani doktor bylam z corka u innego poleconego laryngologa , który twierdził, że dziecku nic nie ma jest zdrowe a to , że chrapie , oddycha przez buzię i ciągle ma otwarta buzie to nic-taka jego natura. Co prawda pani doktor nie należy do osób "slodzacych" ale z czystym sumieniem mogę stwierdzić że wie co robi do badania podchodzi dokładnie. Pani doktor odrazu stwierdziła przyrost migdalka i niedosluch gdzie inny pań laryngolog 3 miesiace temu stwierdził, że dziecku nic nie dolega. Z czystym sumieniem polecam pania doktor. Bo przecież nie chodzi nam o osobę, która będzie nam cukrować a o osobę, która zna się na rzeczy i dobrze postawi diagnozę.

Niedawno byłam na wizycie u Pani doktor polecono mi konkretnie tą lekarkę. Przemiła kobieta z bardzo fajnym podejściem do dzieci. Dokładnie wytłumaczyła na czym będzie polegało leczenie. Nie rozumie skąd w ludziach tyle złości pisząc takie rzeczy.

Lekarka z całkowitym brakiem podejścia do dzieci. Podczas badania dwulatka miała pretensje, że się wierci i w bardzo nieuprzejmy sposób zwróciła mi uwagę, że nie nie potrafię trzymać dziecka. Komentarz: „ ja panią nauczę jak trzymać dziecko!”. Po dwóch wizytach, jednej w Cieszynie, a drugiej w Bielsku, ponieważ potrzebne było jakieś badanie, którego nie mogliśmy wykonać w Cieszynie, wszystko, czego się dowiedziałam, po wcześniejszych pretensjach, że nie wiem jakie miał wyniki w Cieszynie, gdzie nie otrzymałam ani informacji słownej, ani pisemnej, to że wyniki są złe. Koniec. Żadnego komentarza, nic. Tylko tyle, że trzeba powtórzyć badania za 6 tygodni. Nie wróciliśmy, zmieniłam lekarza, a Pani doktor serdecznie nie polecam.

Pani doktor bardzo niemiła, wręcz arogancka, traktuje ludzi jak śmieci, z pretensjami o wszystko. NIE POLECAM!

Lekarka podczas wizyty bardzo nie uprzejma, nie posiada ona w moim odczuciu podejścia do pracy z dziećmi. NIE POLECAM!

Podejscie Pani doktor do 4 latka dramat. Ogolne zachowanie poniżej wszelkiej krytyki. Dziecko przestraszone badaniami, w momencie wsadzenia do nosa na sile narzędzia dziecko szarpnęło sie i odepchnęło doktor. Jej komentarz ze wyjdzie na korytarz syn bo jest niegrzeczny i niewychowany byl nie na miejscu i po prostu bezczelny. Cytuje” w domu sobie pozwalają Ci wejsc na glowe u mnie zapomnij”. Syn siedzial wystraszony ze łzami w oczach. Na zapytanie czy wszystko w porzadku komentarz „tak, przeciez nic nie mowie” brak mi slow. Z calego serca nie polecam tego lekarza. Komentarze nie na miejscu, bezczelne odzywki do tego na pożegnanie gdy dziecko mówiło dowodzenia żegnam Cie odprychniecie i zgromienie wzrokiem. Dramat !