Grażyna Miksa

Pediatra, Alergolog, Lekarz rodzinny

Razem z naszym 3 letnim synkiem odwiedzaliśmy różnych lekarzy, ale dopiero po wizycie u Pani Doktor odczułam że moje dziecko wreszcie trafiło w ręce kompetentnego lekarza, posiadającego ogromną wiedzę, wykazującego duże zaangażowanie, potrafiącego w sposób bardzo dokładny wytłumaczyć każdą wątpliwość. Do tego uprzejmość i wspaniałe podejście do dziecka. Lekarz z powołania.

Wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Doskonałe kompetencje. Skuteczny lekarz. Cierpliwa i bardzo miła

Dr Miksa jest bardzo wnikliwa, zleca sensowne badania, które prowadzą do postawienia właściwej diagnozy. Ma ogromną wiedzę. Zawsze mam poczucie, że wizyta jest za krótka i trzeba się spieszyć, bo za drzwiami czekają kolejni pacjenci. Bardzo polecam.

Pani Doktor opiekuje się moim synem od urodzenia czyli od 8 lat. To najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam. Jest uprzejma, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi, decyzje odnośnie choroby zawsze trafne.

Dr Miksa to najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Od 12 lat opiekuje się moją córką i mężem. Jej diagnozy zawsze są trafne, wtedy gdy to konieczne zleca dodatkowe badania. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8