lekarz Grażyna Molęda-Siudek

Kobiety które tu piszą to chyba jakieś sfrustrowane małolaty. Lekarz ma leczyć a nie was rozpieszczać. Przyznaję Pani Grażyna nie wdaje się w długie dyskusje, nie przychodzi się do niej żeby się pośmiać z byle czego. Po prostu robi swoje. Prowadziła moją pierwszą ciążę teraz drugą i nie mam zastrzeżeń. Jestem zadowolona, zawsze dostaję odpowiednie badania i leki. Pani Doktor mimo że NIE MUSI to przyjmuje dodatkowych pacjentów jeśli jest potrzeba. Specjalnie przychodzi wcześniej aby znerwicowane kobietki dostały ten antybiotyk na grzybicę od razu. Więc dajcie już spokój, 4 razy zmieniałam ginekologów az w końcu trafiłam na Panią Grażynę i jestem zadowolona!!

Zdecydowanie nie polecam! Nie tłumaczy, na badanie poświęca dosłownie pół minuty, dodatkowo jest bardzo niedelikatna. Większość wizyt kończy się wypisaniem recept na horrendalnie drogie leki, bez skierowania na badania.

Miła pani doktor, jednak mimo nawracających problemów zdrowotnych, kuracje były prowadzone metodą prób i błędów bez jakichkolwiek dodatkowych badań. Wizyta przeprowadzana jest zbyt szybko, bez odpowiedniej uwagi zwróconej w stronę problemu pacjenta.

Jestem zadowolona z wizyt,lekarz zleca potrzebne badania i mądrze prowadzi w przypadku choroby.

Wyjątkowo nieuprzejma kobieta.Trafiłam do niej z nagłym przypadkiem zapalenia, ale nie raczyła nawet na mnie spojrzeć, . Byłam opuchnięta, z wysoką gorączką, nie mogłam siedzieć z bólu. Stwierdziła, że to jej nie interesuje, powinnam była się zarejestrować (podejrzewam, że najlepiej z miesięcznym wyprzedzeniem!)Z pewnością, gdybym przyszła do niej na wizytę prywatnie, nie robiłaby problemów. Nie dało się z nią porozmawiać, zbyła mnie i szybko zamknęła drzwi, chętnie jednak powiedziała przedtem jaki jest koszt wizyty prywatnej.Na szczęście u innego ginekologa zostałam przyjęta bez żadnego problemu.